Polkrate

Polkrate - to bezpieczne plastikowe pojemniki, regały przesuwne i plomby plastikowe, które są naszą odpowiedzią na potrzeby związane z przeprowadzką, transportem i magazynowaniem.

Brwinów, mazowieckie, Polska

O firmie Polkrate

Firma Polkrate zajmuje się wynajmowaniem plastikowych pojemników.

Pojemniki z polipropylenu o profilu trapezowym z dwuczęściowym wiekiem uchylnym z możliwością plombowania. Nasze pojemniki mogą służyć do magazynowania i transportu są oszczędnym rozwiązaniem w zakresie logistyki zwrotnej i komisjonowania.

Pojemniki te, mogą być wykorzystywane w firmach nie tylko do przechowywania i przenoszenia dokumentów, akt osobowych klientów lub pracowników, ale także, ze względu na swoją mocną konstrukcję z wytrzymałego tworzywa, narzędzi, czy też drobnych przedmiotów podczas przeprowadzek.

Każdy pojemnik można zabezpieczyć dwiema plombami bezpieczeństwa w celu ograniczenia dostępu osobom trzecim. Ich dużym atutem jest mała waga – jedynie 2,7 kg a przy tym duża nośność – 30kg.

Możliwość ustawiania do 6 sztuk jeden na drugim. Możliwość plombowania. Odporne na zmienne warunki klimatyczne.

Dodatkowo posiadamy w swoim asortymencie regały przesuwne rozmiarem przystosowane do wind.

Ruchome regały na kółkach są idealnym rozwiązaniem podczas przeprowadzek biurowych i specjalistycznych. Konstrukcja regału pozwala na transport teczek, segregatorów, akt, książek -  bez zmiany ustawienia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na ogromną oszczędność czasu.

Dlaczego wynajem ?

Możesz się skupić na zwiększeniu wydajności swojej pracy. Nie musisz się martwić późniejszą organizacją i kosztem miejsca składowania czy zarządzania sprzętem. Wynajmuj takie ilości, których potrzebujesz w danym momencie bez zbędnych inwestycji. Przygotujemy dla Ciebie pojemniki już następnego dnia i dostarczymy pod podany adres.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164