INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Składarki i zamykarki do kartonów (oli olimat 1 A / olicap)

Składarki i zamykarki do kartonów oli olimat 1 A / olicap
 • Udogodnienie zarówno przy ręcznym, jak i maszynowym pakowaniu w kartony.

Szczegółowa informacja o produkcie Składarki i zamykarki do kartonów

olimat 1 A

Składarki do kartonów firmy oli-Spezialanlagen GmbH stanowią idealne uzupełnienie maszyn pakujących typu pick&place oraz maszyn pakujących od góry, a także są dostępne jako urządzenia wolnostojące. Niezależnie od tego, czy pakowanie odbywa się ręcznie czy maszynowo, olimat 1A stanowi duże udogodnienie. W zależności od pożądanego rezultatu, składarka kartonów może być zainstalowana centralnie i obsługiwać kilka linii pakujących.

olicap

olicap został stworzony specjalnie z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na opakowania wystawowe. Urządzenie to może być stosowane na różne sposoby: można je zainstalować pomiędzy pakowarką a kartonem, tak by otrzymać opakowanie wystawowe w formie pudełka/tacki ze specjalną pokrywą, lub zainstalować je za sekcją pakującą w karton otrzymując opakowanie owinięte pokrywą. Dostępne są różne rodzaje pokryw, np. pokrywy w formie litery U, pokrywy klejone lub pokrywy wewnętrzne/ zewnętrzne.

Inne produkty firmy
 • Papier graficzny

  Papier graficzny

  Do biur, produkcji etykiet, formularzy, kopert i okładek, do celów reklamowych, druku prasy, broszur reklamowych, książek, etc.

 • Tektura kartonowa

  Tektura kartonowa

  Stosowana do pakowania różnych produktów, począwszy od pudełek na papierosy po opakowania spożywcze, puzzle, książki, etc.

 • Papier pakowy

  Papier pakowy

  Wykorzystywany np. do produkcji worków na cement, worków na karmę dla zwierząt, papierowych toreb na zakupy itp.

.P-CTU-736384564