Polpack

Polpack Sp. z o.o. jest firmą polską. Dzięki wysokiej jakości produktów  za rozsądną cenę od prawie 20 lat zajmujemy pozycje lidera na rynku maszyn i materiałów do  pakowania.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie Polpack

Polpack Sp. z o.o. jest firmą polską, która od ponad 18 lat zajmuje pozycję lidera na rynku maszyn i materiałów do pakowania w Polsce. Jest eksporterem swoich produktów do krajów Europy Wschodniej oraz wyłącznym przedstawicielem znanych producentów branży opakowań: Italdibipack, Dekofilm, Syfan, Reisopack, GSP, Comiz, Linea Pack,  Orgapack, Extend, ErgoPack oraz wielu innych.

Jest firmą dynamicznie rozwijającą się i poszerzającą ofertę maszyn i materiałów do pakowania, producentem wysokiej klasy (Złoty Medal Targów Poznańskich i Gdańskich) maszyn typu Wrapper do zabezpieczania folią stretch ładunków na paletach.

Wieloletnie doświadczenie, oparte na know-how i ścisłej współpracy z włoskimi firmami branży opakowaniowej, zapewnia wysoką jakość produktów oraz usług w zakresie doradztwa technicznego i serwisu.

Polpack jest producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy maszyn pakujących: od najprostszych zgrzewarek liniowych i kątowych, maszyn kloszowych DIBIPACK, poprzez bardziej wydajne maszyny tunelowe ESPERT, do automatycznych linii pakujących typu FLOW-PACK. Uzupełnieniem oferty są maszyny do opakowań zbiorczych typu ECOPACK ECOFARD owijarkiWRAPPER do zabezpieczania folią stretch ładunków na paletach, urządzenia do taśm polipropylenowych i poliestrowychORGAPACK, ERGO-PACK i DELTAREG, maszyny do pakowania metodą SKIN-PACK, do owijania folią stretch elementów długich - AVVOLGIPACK, do zamykania woreczków COMIZ, do zaklejania kartonów NASTROPACK.

Posiadamy pełną ofertę materiałów eksploatacyjnych do wymienionych urządzeń, m. in. folie termokurczliwe PCV i Poliolefiny typu Decoterm, Decoline, Sytec; folie stretch (standardowe i wstępnie rozciągnięte - typu POLWRAP), taśmy PP, PET i stalowe, taśmy klejące, folie bąbelkowe i inne.

Siedziba i największy oddział firmy znajduje się w Warszawie, jednakże wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, których liczba przekroczyła już 8000 rozwinęliśmy sieć handlową w postaci 7 oddziałów na terenie całej Polski.

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564