Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

PROMONT

Firma działa na rynku od 1996 roku i specjalizuje się w logistyce. Od początku działalności systematycznie pracujemy na pozycję lidera, otwartego na zmiany dokonujące się na rynku.

Tychy, sląskie, Polska

O firmie PROMONT

Rynek wymaga od deweloperów i operatorów logistycznych coraz większej elastyczności. Tu pojawia się szansa dla firm oferujących klientom rozwiązania dopasowane do ich specyficznych potrzeb. Terminal Logistyczny Promont jest tego najlepszym dowodem.

OPERATOR LOGISTYCZNY

Jako deweloper w 2007 roku Promont budując 2 nowoczesne hale magazynowe o łącznej powierzchni 29 000 m2 silnie zaakcentował swoją pozycję w województwie śląskim. Obecnie firma w lokalizacjach w Tychach posiada ponad 80 000 m2 powierzchni magazynowej, z czego 65 000 m2 w nowoczesnym parku logistycznym przy ulicy Turyńskiej, w pobliżu drogi ekspresowej S1 i autostrady A4.

PARK LOGISTYCZNY

Nowoczesny park logistyczny składa się z 5 hal, z których każda odpowiada innym potrzebom najemców. Część z magazynów wyposażona została w osuszacze powietrza, a część wyposażona jest w ogrzewanie. Firma posiada także 2600 m2 nowoczesnej chłodni z możliwością. Całość wykorzystana jest w ramach wdrażania w 2009 nowej palety usług magazynowych – Promont Igloo.

OFERTA

Terminal Logistyczny Promont oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowo-produkcyjne oraz powierzchnie biurowe wysokiej klasy stanowiące integralną część magazynów. Proponujemy naszym Klientom dogodne formy wykorzystania powierzchni magazynowych.

  • Usługi świadczone przez Terminal Logistyczny Promont:
  • realizowaniem zleceń logistycznych w naszych obiektach,
  • krótko i długoterminowe magazynowanie towarów,
  • konfekcjonowanie produktów,
  • usługi transportowe,
  • inne usługi realizowane w oparciu o wymogi klienta,
  • wynajem obiektów na cele magazynowe,
  • wynajem obiektów na cele produkcyjne.
  • wynajem obiektów magazynowych z serwisem logistycznym.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304