RAFIZ

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń do produkcji, przetwarzania i konfekcjonowania materiałów sypkich, wyrobów chemii budowlanej i gospodarczej (płynne i półpłynne surowce).

Wierzbica, mazowieckie, Polska

O firmie RAFIZ

Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy szereg maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych dla producentów i dystrybutorów takich produktów jak: cement, wapno, gips, kreda, dolomit, chemia budowlana, torf, węgiel drzewny, węgiel brunatny, grafit, nawozy sztuczne, herbicydy, tworzywa sztuczne pyliste i granulowane, parafina, soda, cukier, zboża, pasze, grys kukurydziany, farby, kleje, emalie, silikony, itp.

Wśród naszych rozwiązań są proste węzły produkcyjne dla małych zakładów jak i w pełni zautomatyzowane, wysokiej wydajności linie technologiczne z wizualizacją komputerową.

Projektujemy nowe zakłady, modernizujemy istniejące, wkomponowujemy nowe linie produkcyjne w istniejącą infrastrukturę.

Stosujemy nowoczesne, funkcjonujące w branży rozwiązania, a także nowatorskie, zaprojektowane przez nas, sprawdzone w działaniu systemy.

Projektujemy, wykonujemy i programujemy systemy sterowania liniami technologicznymi oraz kompletnymi zakładami przemysłowymi wraz z wizualizacją komputerową.

Zakład produkcyjny, wyposażony w specjalistyczny sprzęt, produkuje tak precyzyjne, złożone maszyny i urządzenia, jak i ciężkie konstrukcje stalowe i silosy. Posiadamy własny, ciężki sprzęt montażowy.

Przy realizacji kompletnych zakładów produkcyjnych współpracujemy z najlepszymi firmami budowlanymi i biurami projektów w Polsce i za granicą.

Specyfika naszej pracy wymaga indywidualnego podejścia do potrzeb Klienta.

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564