Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

RAJA
RAJA

RAJA

Rajapack Sp. z o.o.

Wiodąca firma branży opakowań.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie RAJA

Witamy w RAJA nr 1 w Europie w opakowaniach!

O nas

RAJA Polska jest polskim oddziałem Grupy RAJA, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Jako Grupa posiadamy ponad 65-letnie doświadczenie w branży i jesteśmy obecni w 18 europejskich krajach. Dołącz do grona ponad 700 000 zadowolonych Klientów, którym oferujemy najszerszy asortyment opakowaniowy najwyższej jakości.

Oferta

Proponujemy ponad 2500 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem.

Profesjonalna obsługa

Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań opakowaniowych dla Twojej firmy. Wybrane produkty można zamówić telefonicznie, za pomocą faksu, poczty elektronicznej lub w sklepie internetowym.

Promocje

W naszym sklepie internetowym jak i w najnowszym katalogu znajdą Państwo produkty w atrakcyjnych cenach z rabatami nawet do 35%. Wybierając produkty marki RAJA – wybierają Państwo najwyższą jakość w korzystnej cenie. Dla nowych klientów przygotowaliśmy pakiet powitalny i rabat na drugie zakupy.

Nasze największe atuty

  • niższe ceny, dzięki sile przetargowej Grupy,
  • pełna gama produktów wysokiej jakości,
  • stałe podnoszenie jakości naszych usług,
  • bardzo szybka dostawa w 24/48h,
  • innowacyjna polityka produktowa,
  • najwyższe standardy obsługi.

Polecane wiadomości: RAJA

.C-CTA-736384564