INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Opakowania z Rajapack wizytówką Twojego sklepu internetowego

  • 18/04/2013, Szczecin

  • Już 25 kwietnia w Poznaniu rozpocznie się czwarta edycja Targów eHandlu. Jest to idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy rozpoczęli lub dopiero planują swoją przygodę z e-commerce. Wśród wielu dostawców usług i produktów obecny będzie Rajapack.

 

Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Na targach Rajapack jako dostawca nr 1 w opakowaniach w Europie przedstawi szereg rozwiązań i pomysłów jak profesjonalnie zapakować produkt.

Twój biznes w internecie...

Prowadzenie i rozwijanie sklepu internetowego wymaga pilnowania wielu elementów - od wyglądu wizualnego e-sklepu przez wszelkie działania reklamowe, po codzienną obsługę klientów. Nie możesz jednak zapomnieć, że kluczowym elementem w wirtualnym świecie jest także opakowanie Twoich produktów i pierwsze wrażenie jakie ono zrobi.

Jak Cię widzą, tak Cię... kupują...?

Wielu nowych e-commersów zaczynając, zapomina o jednym. Paczka ma być nie tyle super piękna, co dobrze zabezpieczona i estetyczna. Twój produkt nie ma prawa się w niej zniszczyć w czasie transportu. Opakowanie powinno być ponadto szczelne i poręczne. Tylko taka paczka zostanie przyjęta z entuzjazmem przez klientów. Na początek zestaw minimum, który Ci się przyda to wytrzymałe opakowania kartonowe Rajapost, folia bąbelkowa Rajabul oraz samoprzylepne taśmy Rajatape. Jeśli wysyłasz coś delikatnego zabezpiecz dodatkowo zawartość wypełniaczem do paczek Flo-Pak oraz naklej z każdej strony etykiety ostrzegawcze, by było to widać.

Paczki - duże wyzwanie...?

Często wysyłając paczkę, z nietypową zawartością, największym problemem okazuje się jej zapakowanie. Nie wiesz skąd wziąć odpowiedni karton czy kopertę i czy będą one odpowiednio chronić zawartość.

Prowadzisz e-księgarnię?

Wykorzystaj nasze kartony wysyłkowe na książki Rajabook lub Multiwell opakowania do wysyłki płaskich przedmiotów. Szerokie zastosowanie posiadają również nasze tuby kartonowe. Zmieścisz w nich plakaty, mapy i kalendarze.

Twoimi klientami są pasjonaci muzyki i filmów?

Przydadzą Ci się solidne i bezpieczne kartony na płyty Mediabox oraz koperty bąbelkowe i foliowe. W nich legendy rocka czy też hity box-office przetrwają każdą najdłuższą podróż.
Sklep z elektroniką lub meblami? Wyzwaniem okazuje się znalezienie kartonu o odpowiednich wymiarach i wytrzymałości, który jednocześnie spełni wymagania jakościowe przewoźników? U nas znajdziesz odpowiedni karton. Do wyboru masz ponad 200 rozmiarów pudełek, mocną i elastyczną folię stretch, wytrzymałe taśmy samoprzylepne oraz odpowiednie wypełniacze ochronne które zabezpieczą zawartość przed zarysowaniem bądź stłuczeniem.

Wyróżnij się opakowaniem!

Na dzisiejszym konkurencyjnym e-rynku to właśnie opakowanie może zadecydować o powodzeniu produktu. Zadowoleni klienci to wzrost sprzedaży. Wystarczy taśma samoprzylepna z nadrukiem i ciekawym hasłem, aby promować swoja firmę i wyróżnić się opakowaniem.

Solidny partner w e-biznesie

Rozpoczynając współpracę z dostawcą opakowań warto sprawdzić czy posiada komplementarną ofertę opakowań, czy jest w stanie dostarczyć w ciągu 24/48h zamówiony towar, a także czy oferuje korzystne rabaty ilościowe. Eksperci od opakowań z firmy Rajapack będą dostępni 25. Kwietnia podczas Targów eHandlu w Poznaniu, aby udzielić porad w zakresie optymalnych sposobów pakowania towarów.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Działkowa 62
02-234  Warszawa
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)