INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

REALL

(REALL - Agencja Zaopatrzenia Technicznego Arkadiusz Króżel)

Dostawca elementów techniki transportowej oraz napędowej.Szczegółowa informacja o firmie REALL

Firma REALL  jest, od ponad 20 lat, jednym z wiodących dostawców elementów techniki napędowej. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu zaufało nam wiele firm działających w różnych branżach; m.in.: przemysł spożywczy, motoryzacyjny, kosmetyczny, papierniczy, drukarski, szklarski, ceramiczny, obróbka kamienia.

Skuteczna działalność naszej firmy została uznana poprzez przyznanie licznych nagród. Wśród nich są te najbardziej prestiżowe – Firma 10-lecia Lubelszczyzny, Wojewódzki Lider Biznesu oraz Przedsiębiorstwo Fair Play.

Wdzięczni za docenienie i uznanie, staramy się cały czas dbać o jakość oferowanych produktów i usług. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi światowymi producentami, możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów w korzystnych i konkurencyjnych cenach. Na wysoki standard proponowanych usług wpływa także doświadczona kadra. Nasi pracownicy to doskonali specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, zarówno na szkoleniach krajowych, jak i zagranicznych.

Wielką uwagę przywiązujemy do ciągłego rozwoju. Jesteśmy świadomi dynamicznie zmieniającego się rynku, dlatego w roku 2006 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001. Idąc z duchem czasu, stworzyliśmy nowoczesny magazyn wyposażony w automatyczne regały sterowane komputerowo, które pozwalają na szybką i kompleksową obsługę naszych klientów. W roku 2011 ukończyliśmy budowę kolejnego nowoczesnego centrum produkcyjno-magazynowego, które pozwoli na dalsze uatrakcyjnianie naszej oferty.

Certyfikaty jakości ISO 9001
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Wojciechowska 7 L
20-704  Lublin
lubelskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy REALL

.C-CTU-736384218