REALL

Dostawca elementów techniki transportowej oraz napędowej.

Lublin, lubelskie, Polska

O firmie REALL

Firma REALL  jest, od ponad 20 lat, jednym z wiodących dostawców elementów techniki napędowej. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu zaufało nam wiele firm działających w różnych branżach; m.in.: przemysł spożywczy, motoryzacyjny, kosmetyczny, papierniczy, drukarski, szklarski, ceramiczny, obróbka kamienia.

Skuteczna działalność naszej firmy została uznana poprzez przyznanie licznych nagród. Wśród nich są te najbardziej prestiżowe – Firma 10-lecia Lubelszczyzny, Wojewódzki Lider Biznesu oraz Przedsiębiorstwo Fair Play.

Wdzięczni za docenienie i uznanie, staramy się cały czas dbać o jakość oferowanych produktów i usług. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi światowymi producentami, możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów w korzystnych i konkurencyjnych cenach. Na wysoki standard proponowanych usług wpływa także doświadczona kadra. Nasi pracownicy to doskonali specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, zarówno na szkoleniach krajowych, jak i zagranicznych.

Wielką uwagę przywiązujemy do ciągłego rozwoju. Jesteśmy świadomi dynamicznie zmieniającego się rynku, dlatego w roku 2006 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001. Idąc z duchem czasu, stworzyliśmy nowoczesny magazyn wyposażony w automatyczne regały sterowane komputerowo, które pozwalają na szybką i kompleksową obsługę naszych klientów. W roku 2011 ukończyliśmy budowę kolejnego nowoczesnego centrum produkcyjno-magazynowego, które pozwoli na dalsze uatrakcyjnianie naszej oferty.

Certyfikaty:

ISO 9001

Polecane firmy w kategorii Podnoszenie, manipulowanie, przenoszenie

.C-CTU-736384218