INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

REMOCOM

(REMOCOM)

Firma specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz przewozach drobnicowych.Szczegółowa informacja o firmie REMOCOM

Zajmujemy sie transportem krajowym oraz europejskim dodatkowo wykonujemy usługi remontowo-budowlane. Firma działa od 10.2014 i z każdym kolejnym miesiącem się rozwija

Transport - Krajowy i UE

PRZEWOZY ŁADUNKÓW SZYBKO | BEZPIECZNIE | POD WSKAZANY ADRES | 24/7

Firma REMOCOM specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz przewozach drobnicowych. Zapewniamy tani, szybki i bezpieczny transport na terenie Krakowa i okolic oraz całej Polski i Europy. Dysponujemy samochodami dostawczymi do 3,5 Tony.

Realizujemy odbiory i dostawy na terenie całego kraju i UE. Kompleksowa realizacja naszych usług pozwoli usprawnić produktywność, zaoszczędzić czas i pieniądze. Z całą pewnością, wybierając naszą firmę, zyskują Państwo najwyższą jakość usług i gwarancję niskich cen, czyli pełne zadowolenie. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Transport krajowy dotyczy przewozu towarów na terenie całej Polski. Podejmujemy ładunki częściowe jak i cało-pojazdowe. Możemy przewieźć każdy towar poza towarami płynnymi i sypkimi.

Firma oferuje nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu różnorodnych produktów a także punktualne podjęcia i dostawy.

Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy. Transport krajowy obejmuje swym zasięgiem teren całej Polski.

Ekspresowe dostawy busami do 1,5 tony to propozycja dla osób prywatnych i firm których towary należą do grupy małych, drobnicowych lub lekkich , usługa pozwala zminimalizować czas oczekiwania klienta na przesyłkę, jaki upływa od momentu przyjęcia zlecenia do chwili dostarczenia towaru. Ładunek po odbiorze jest wysyłany bezpośrednio transportem do polskich lub zagranicznych odbiorców.

W naszej ofercie mamy bardzo konkurencyjne stawki oraz terminy dostaw. Jesteśmy w stanie pokonać całą Europę w 24h i bezpiecznie dostarczyć Państwa ładunek.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Fatimska 41a 310-312
31-872  Kraków
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy REMOCOM

.C-CTU-736384304