Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Pakowarka i obkurczarka automatyczna

Pakowarka i obkurczarka automatyczna (Robopac Athena CS 450)

Produkt firmy Robopac

Pakowarka i obkurczarka automatyczna (Robopac Athena CS 450)

Produkt firmy Robopac

Pakowanie w folię termokurczliwą.

Jeśli chodzi o zabezpieczanie produktów folią termokurczliwą, maszyna do pakowania Athena CS 450 z serii ROBOPAC jest idealnym rozwiązaniem pod względem wysokiej produktywności, niezawodności i solidności. Łatwość obsługi i wszechstronne zastosowanie Atheny CS 450 połączone z nowymi rozwiązaniami technologicznymi
odzwierciedlają stopień zaawansowania przemysłu pakowniczego. Maszyna ta zawiera technologię zastosowaną tylko i wyłacznie w urządzeniach najwyższej klasy w tej branży, co zapewnia możliwość dopasowania jej do różnorodnych warunków oraz zapobiega przerwom technicznym. Konstrukcja maszyny umożliwia jej dostosowanie do trudnych warunków pracy; urządzenie charakteryzuje się łatwym dostępem, obsługą i konserwacją.

Maszyna Athena posiada urządzenie zgrzewające i tnące, co zapewnia nie tylko świetne działanie i szybkie tempo pracy nad dużą liczbą produktów jednocześnie, ale także jego trwałość i ułatwienie całego procesu pakowania.
Wprowadzeniem na rynek maszyny Athena CS 450, ROBOPAC udowadnia nasze zaangażowanie w tworzenie najwyższej jakości maszyn i stanowi bezdyskusyjną wartość dodaną dla naszych klientów.

Ładowanie szpuli
Aby ułatwić ładowanie szpuli, nośnik szpulowy maszyny Combi jest wyjmowany i został umiejscowiony z przodu maszyny.

Dziurkarka
Dziurkarka jest całkowicie odizolowana od operatora maszyny aby zapobiec ewentualnym wypadkom przy pracy. Zapewniony jest łatwy dostęp do każdego zestawu dziurkującego według potrzeb.

Zgarnianie ścinków
Samonapędowe koło zgarniające ścinki regulowane pilotem zmiany napięcia. Umiejscowienie pojemnika składowego w tylnej części maszyny ułatwia jego kontrolę i usuwanie ścinków.

Taśma podająca
Pas podający wlotowy, wykonany z chropowatego materiału z łatwością dopasowuje się do różnorodnych wymiarów pakowanego produktu. Niezależnie od głównego pasa, pakowarka posiada boczną prowadnicę ułatwiającą ręczną zmianę pozycji pakowanego produktu.

O firmie Robopac

Robopac

Robopac

Światowy lider technologii w owijaniu w folię stretch, produkujący powyżej 5 tysięcy maszyn rocznie.

Gualdicciolo, San Marino, San Marino

.P-CTA-736384564-736384629