INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Nowa linia drobnicowa Polska-Hiszpania

  • 18/07/2007, Piaseczno

  • W lipcu 2007 Rohlig Poland uruchomił nową linię drobnicową w imporcie na kierunku Hiszpania. Regularne przewozy ładunków drobnicowych będą odbywały się raz w tygodniu.

 
ROHLIG POLAND – Rozwój linii drobnicowej na kierunku: Hiszpania

W lipcu Rohlig Poland uruchomił nową linię drobnicową w imporcie na kierunku Hiszpania. Regularne przewozy ładunków drobnicowych będą odbywały się raz w tygodniu między terminalem w Barcelonie i terminalem Rohlig Poland w Piasecznie/ k. Warszawy. Samochody będą wyjeżdżały z Barcelony w każdy piątek.

Partnerem Rohlig Poland w Hiszpanii jest firma Moldtrans, która działa na rynku od 1979 roku. Pierwotnie Moldtrans specjalizował się w międzynarodowym transporcie drogowym. Obecnie jest to firma z tradycjami drobnicowymi mająca w swej palecie wszystkie rodzaje frachtów. Moldtrans posiada 5 oddziałów w całej Hiszpanii. (www.moldtrans.com)

„Dotychczas Rohlig oferował swoim klientom usługi drobnicowe na kierunku Hiszpania z przeładunkiem w terminalu u niemieckiego partnera. Rozpoczęcie współpracy z firmą Moldtrans ma na celu rozwój bezpośredniego połączenia Polska – Hiszpania co pozwoli skrócić transit time i zaoferować naszym klientom bardziej atrakcyjne stawki.” – mówi Karol Miszta Dyrektor Produktu Drobnicowego w Rohlig Poland.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)