INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Nowa powierzchnia magazynowa Rohlig w Trójmieście

  • 10/03/2008, Piaseczno

  • W kwietniu 2008 firma Rohlig Poland rozpoczyna obsługę logistyczną klientów na terenie nowego magazynu w Trójmieście. Magazyn jest położony w parku logistycznym ProLogis Park Gdańsk, tuż przy Obwodnicy Trójmiasta.

 
W kwietniu firma Rohlig Poland rozpoczyna obsługę logistyczną klientów na terenie nowego magazynu w Trójmieście. Magazyn jest położony w parku logistycznym ProLogis Park Gdańsk, tuż przy Obwodnicy Trójmiasta - będącej częścią trasy europejskiej E28 (Berlin – Gdańsk – Kaliningrad – Wilno – Mińsk) oraz planowanej drogi ekspresowej S6 (Szczecin – Gdańsk), dzięki czemu jest idealnym miejscem na zapewnienie szybkiego tranzytu. Operacje będą prowadzone na powierzchni 4200 m2 w budynku klasy A+.

„To kolejna inwestycja Rohlig w powierzchnię magazynową, która w sumie liczy teraz 45 000m2.”- mówi Anna Paśka Kierownik ds. Logistyki w Rohlig Poland. W 2007 roku otworzyliśmy terminale w Łodzi i we Wrocławiu oraz zwiększyliśmy powierzchnię w innych największych miastach w Polsce. W sumie w ubiegłym roku oddaliśmy do dyspozycji naszych klientów prawie 15 000 m2 nowej powierzchni magazynowej. W czerwcu zamierzamy otworzyć drugi już magazyn w rejonie Warszawy.”

Rohlig Poland świadczy kompleksowe usługi logistyczne w nowoczesnych magazynach w całej Polsce na łącznej powierzchni 45 000m2. Firma prowadzi operacje przeładunkowe, składowanie, kompletację i komisjonowanie oraz udostępnia magazyny celne i składy celne, jak również świadczy usługi dodane (VAS): etykietowanie, pakowanie itp. Rohlig posiada także duże doświadczenie w obsłudze towarów niebezpiecznych (ADR) oraz w zarządzaniu logistyką przedprodukcyjną firm (VMI) m. in. Thomson Technicolor Polska Sp. z o.o. i TDP Sp z o.o. w Piasecznie.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)