INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Rohlig uruchamia codzienny serwis z Istambułu

  • 17/01/2008, Piaseczno

  • Od 1 stycznia 2008, w oparciu o wspólny serwis z liderem na rynku tureckim - firmą Hilal Trans, Rohlig Poland uruchamia bezpośrednie, codzienne połączenie z Istambułu do Wrocławia.

 
Od 1 stycznia 2008, w oparciu o wspólny serwis z liderem na rynku tureckim - firmą Hilal Trans, Rohlig Poland uruchamia bezpośrednie, codzienne połączenie z Istambułu do Wrocławia. Codzienne wyjazdy z Turcji gwarantują szybszy serwis i bardziej atrakcyjne stawki, co oznacza przede wszystkim większą możliwość dostosowania się do potrzeb klienta. Ponadto we Wrocławiu klienci mogą korzystać z kompleksowej obsługi celnej.

„Firma Hilal Trans jest wiodącym spedytorem na rynku tureckim w zakresie obsługi drobnicowej. Kooperacja między Rohligiem a Hilalem trwa już od roku. Dobra współpraca oraz coraz większy potok przesyłek i rosnące oczekiwania klientów na tym kierunku zaowocowały decyzją o dalszym rozwoju serwisu importowego.” - mówi Rafał Jacko, Branch Manager Rohlig Poland we Wrocławiu.

Hilal Trans ma duże doświadczenie na polskim rynku. Działalność rozpoczął w 1992 roku. Od momentu założenia firma ma świadomość swojej odpowiedzialności za najwyższą jakość usług świadczonych na terenie całej Europy Wschodniej. W szczególności specjalizuje się w obsłudze przewozu towarów z i do Polski.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)