INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Rohlig w klubie nowoczesnego zarządzania

  • 07/07/2008, Piaseczno

  • Od kliku miesięcy firma Rohlig Poland jest członkiem Klubu Doskonalenia Zarządzania, który funkcjonuje pod patronatem tak uznanych jednostek certyfikujących jak DNV, RWTUV czy SGS.

 
Od kliku miesięcy firma Rohlig Poland jest członkiem Klubu Doskonalenia Zarządzania, który funkcjonuje pod patronatem tak uznanych jednostek certyfikujących jak DNV, RWTUV czy SGS. Podstawowym celem działalności Klubu jest zapewnienie jego członkom transferu i wymiany praktycznej wiedzy dotyczącej nowoczesnego zarządzania.


„Aktywne członkostwo w Klubie oraz wiedza zdobywana podczas szkoleń i konferencji pomaga na bieżąco doskonalić Zintegrowany System Zarządzania w Rohlig Poland, oparty na wymogach norm ISO 9001 oraz ISO 14001." - mówi Tomasz Smolarek Quality Manager w Rohlig Poland. „Kluczowym celem tych działań jest zachowanie najwyższej jakości usług oferowanych naszym Klientom, przy jednoczesnym bardzo dynamicznym rozwoju firmy (dynamika przychodu od lat na poziomie ok.130%, zatrudnienia - ok.120%). Dlatego wdrażamy światowe, sprawdzone rozwiązania w zakresie zarządzania, aby naszym Klientom zapewnić właściwy serwis, a Pracownikom satysfakcję z wykonywanej pracy."

Wśród firm aktywnie uczestniczących w projektach Klubu Doskonalenia Zarządzania, obok Rohlig Poland, znajdują się również liderzy innych sektorów, m. in. finansowego, branży IT i medycznej oraz organy administracji państwowej.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)