INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

System Zarządzania Środowiskowego w Rohlig Poland

  • 14/03/2008, Piaseczno

  • W styczniu 2008 roku w Rohlig Poland Sp. z o.o. zakończył się proces certyfikacji Systemu Zarządzania Środowiskowego, zgodnie z wymogami normy ISO 14001:2004.

 
W styczniu 2008 roku w Rohlig Poland Sp. z o.o. zakończył się proces certyfikacji Systemu Zarządzania Środowiskowego, zgodnie z wymogami normy ISO 14001:2004.

„Oczekiwania naszych klientów są coraz wyższe. Dla firm posiadających certyfikaty środowiskowe bardzo ważna jest współpraca z odpowiedzialnym partnerem, który przestrzega tych samych standardów, także w dziedzinie ochrony środowiska. Wdrożenie polityki środowiskowej to kolejny krok w kierunku spełnienia wymagań naszych klientów, realizacji działań proekologicznych, jak również w budowie zintegrowanego systemu zarządzania” mówi Sebastian Szlegel Dyrektor Zarządzający

Wprowadzenie Systemu Zarządzania Środowiskowego w Rohlig Poland stanowi zobowiązanie do starannego przestrzegania przepisów prawa o ochronie środowiska, zapobiegania zanieczyszczeniom, jak również szerzenia świadomości proekologicznej wśród podwykonawców firmy.

Implementacja Systemu Zarządzania Środowiskowego to element polityki Jakości i Środowiskowej Spółki, której celem jest taka realizacja świadczonych usług w zakresie spedycji, logistyki i magazynowania towarów, która zapewni satysfakcję Klientów przy dużej dbałości o środowisko naturalne. Główne założenia Polityki Jakości i Środowiskowej Rohlig Poland to:

- współpraca z przewoźnikami, którzy świadczą wysoką jakość usług oraz starannie przestrzegają prawa związanego z ochroną środowiska
- nieustanne doskonalenie systemu wymiany informacji wewnątrz organizacji oraz w relacjach z klientami
- doskonalenie praktyk pracowników w zakresie obsługi klienta oraz dbania o zasoby środowiska naturalnego
- korzystanie z najnowszych rozwiązań informatycznych i innych rozwiązań możliwie przyjaznych dla środowiska
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)