INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Większy magazyn i nowa lokalizacja biura Rohlig Poland w Łodzi

  • 19/11/2008, Łódź

  • W II kwartale 2009 roku oddział Rohlig Poland w Łodzi zostanie przeniesiony do nowej lokalizacji w parku logistycznym "Tulipan Park Łódź" w dzielnicy Widzew. W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów powierzchnia magazynowa zajmowana przez Rohlig, w budowanym obecnie kompleksie, wzrośnie do blisko 5 000 m2.

 
 

W II kwartale 2009 roku oddział Rohlig Poland w Łodzi zostanie przeniesiony do nowej lokalizacji w parku logistycznym "Tulipan Park Łódź" w dzielnicy Widzew. W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów powierzchnia magazynowa zajmowana przez Rohlig, w budowanym obecnie kompleksie, wzrośnie do blisko 5 000 m2.

Magazyn położony jest w dogodnej lokalizacji w południowo-wschodniej części miasta, przy drodze krajowej nr 713 - kierunek na Tomaszów Mazowiecki. Docelowo kompleks będzie miał bezpośrednie połączenie drogowe z węzłem komunikacyjnym w Strykowie. Magazyn klasy A+ jest wyposażony w osiem nowoczesnych doków przeładunkowych oraz bramę w poziomie "zero", które zapewniają sprawny załadunek i rozładunek towarów. Posiada również specjalną strefę ADR, która umożliwia bezpieczne składowanie substancji chemicznych.

"W ciągu ostatnich trzech lat to już trzecia przeprowadzka łódzkiego oddziału Rohlig Poland."- mówi Tomasz Pyka, Dyrektor Oddziału. "Zawsze jest to proces determinowany dynamicznym wzrostem firmy oraz dalszym budowaniem naszej silnej pozycji w regionie. Nasi klienci pozostają z nami przez lata, rozwijają się razem z nami - to wzajemne oddziaływanie na siebie daje bardzo pozytywne efekty. Partnerska współpraca i wzajemne zrozumienie owocuje progresem dla obu stron i umożliwia dalszą ekspansja na rynku. Dzięki temu my zyskujemy renomę i zaufanie, tak ważne przy obsłudze nowych klientów, zaś obsługiwani przez nas klienci mogą skupić się na zasadniczym biznesie - jego dalszą obsługę zaś powierzają już nam".

Oddział Rohlig Poland w Łodzi świadczy wszystkie rodzaje usług spedycyjnych i magazynowania. Obsługa logistyczna w Łodzi w szczególności skupia się na branży tekstylnej, farmaceutycznej, maszynowej i chemicznej ( w magazynie znajduje się specjalna strefa ADR).

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)