INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Z Rohligiem regularnie do Grecji

  • 18/07/2008, Piaseczno

  • Na początku czerwca Rohlig Poland uruchomił bezpośrednią linię drobnicową na kierunku: Grecja. Wyjazdy z Piaseczna i z Aten odbywają się w każdy piątek.

 

Na początku czerwca Rohlig Poland uruchomił bezpośrednią linię drobnicową na kierunku: Grecja. Połączenie między terminalem w Piasecznie pod Warszawą i terminalem w Atenach funkcjonuje zarówno w imporcie jak i w eksporcie. Wyjazdy z Piaseczna i z Aten odbywają się w każdy piątek.

„Rosnące zainteresowanie naszych Klientów oraz coraz większa liczba przesyłek na kierunku greckim zaowocowała podjęciem decyzji o rozwoju linii drobnicowej Polska-Grecja." - mówi Karol Miszta Dyrektor Produktu Drobnicowego Międzynarodowego w Rohlig Poland.
„Teraz w oparciu o blisko 40 bezpośrednich i regularnych połączeń drobnicowych, dla naszych Klientów realizujemy regularny transport towarów z i do prawie wszystkich krajów europejskich. Ponadto dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji krajowej oraz terminalom w największych miastach Polski, zapewniamy kompleksową obsługę w transporcie drogowym na terenie całego kraju."

Partnerem Rohlig Poland w Grecji jest firma Goldair Cargo, która działa na rynku greckim od ponad 20 lat. Ważnym kryterium wyboru partnera był potencjał operacyjny Goldair Cargo w zakresie frachtu drogowego. Goldair specjalizuje się przede wszystkim w organizacji przewozów ładunków na terenie Europy Środkowo-Wschodniej i jest jedną z wiodących firm na tym rynku. Dzięki starannemu doborowi partnerów zagranicą, klienci Rohlig Poland mają zapewniony zawsze ten sam wysoki poziom jakości usług, przekładający się na terminowość transportu i kompletność dostaw.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)