Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Połączenie realizowane jest drogą morską, statek wypływa z Chittagong w Bangladeszu i po 35 dniach osiąga cel podróży - port w Gdańsku. Operator dodatkowo oferuje klientom pełną obsługę celną oraz dostawy do końcowego odbiorcy na terenie całej Polski.

- Połączenie Chittagong-Gdańsk rozszerzyło naszą ofertę usług na Daleki Wschód od stycznia bieżącego rok. Proponowany kierunek jest szczególnie interesujący dla importerów odzieży, zarówno tych działających na rynku polskim jak i w Zachodniej Europie - powiedział Jacek Liszewski, Dyrektor ds. frachtu morskiego w ROHLIG SUUS Logistics.

ROHLIG SUUS w zeszłym roku uruchomił najszybsze morskie połączenie drobnicowe z Szanghaju do Poznania, które dołączyło do oferowanych już serwisów LCL z Hongkongu, Ningbo i Yantian do Hamburga i Gdańska.