INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Daniel Franke w zarządzie ROHLIG SUUS Logistics

  • 07/04/2010, Warszawa

  • Daniel Franke - ekspert w dziedzinie logistyki - dołączył do firmy ROHLIG SUUS Logistics - jednego z czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Od 1 kwietnia 2010 roku Daniel Franke jako członek zarządu odpowiedzialny jest za logistykę kontraktową, krajową dystrybucję drobnicową oraz rozwój systemów informatycznych.

 
Daniel Franke z logistyką związany jest od 11 lat. Doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą, głównie w strukturach Grupy DB Schenker. Pracując w siedzibie koncernu w Niemczech, odpowiadał za realizację wielu międzynarodowych projektów w obszarze Corporate Contract Logistics/Supply Chain Management. Nadzorował wdrożenia i rozwój systemów IT, a także był współautorem rozwiązań IT wspierających zarządzanie projektami dystrybucyjno-logistycznymi.

- Rok 2009 nie był łatwy dla rynku logistyki i usług magazynowych. ROHLIG SUUS Logistics to firma, która specjalizuje się w realizacji zaawansowanych rozwiązań logistycznych, dlatego ten obszar biznesowy jest dla nas szczególnie istotny. Przewiduję, że po okresie spowolnienia gospodarczego zapotrzebowanie rynku na outsourcing usług logistycznych będzie powoli, ale stabilnie rosnąć. Wieloletnie doświadczenie Daniela Franke w logistyce z pewnością wzmocni nasz zespół oraz pomoże konsekwentnie realizować strategię wzrostu firmy i sukcesywnie zwiększać udział w rynku logistycznym. - mówi Tadeusz Chmielewski, prezes zarządu ROHLIG SUUS Logistics.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)