Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Połączenie na trasie SHA-WAW realizowane jest raz w tygodniu - wylot następuje w każdą sobotę. Produkt w pełni opiera się o serwis organizowany przez ROHLIG SUUS Logistics, dzięki czemu Klienci zyskują gwarancję miejsca, stawki i wylotu. Transit-time do terminala lotniczego w Warszawie wynosi 2 dni, a następnie realizowana jest dostawa własną siecią dystrybucji krajowej do odbiorców na terenie całej Polski. Ponadto klienci mogą korzystać z odpraw w procedurze uproszczonej z odroczonym VAT (certyfikat AEO) oraz otrzymują dedykowanego opiekuna klienta.

- Jesteśmy pierwszą firmą, która oferuje klientom bezpośrednią konsolę lotniczą na kierunku z Szanghaju do Warszawy. Już widzimy, że produkt cieszy się dużym zainteresowaniem. Tradycyjnie jak na podobnych kierunkach dalekowschodnich, wybierają go przede wszystkim przedstawiciele branż elektronicznej, optycznej i kosmetycznej - powiedział Andrzej Kozłowski, Członek Zarządu w ROHLIG SUUS Logistics odpowiedzialny za rozwój produktów morsko-lotniczych.

Stworzenie nowego produktu jest odpowiedzią na szerokie zapotrzebowanie rynku. Szanghaj zaraz po Hongkongu jest bowiem olbrzymim zagłębiem importowanych towarów do Polski, co stanowi ogromny potencjał biznesowy przedsięwzięcia.

---------------------------------------

ROHLIG SUUS Logistics S.A. zajmuje się kompleksowym zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując do profesjonalnej i indywidualnej opieki nad Klientem. Jest jedną z największych kompleksowych firm logistycznych w Polsce i zarazem jedynym polskim operatorem postrzeganym przez klientów jako firma o międzynarodowym charakterze i globalnych możliwościach.

ROHLIG SUUS Logistics działa w Polsce od 1990 roku. W Polsce posiada własny system dystrybucji, w oparciu o sieć centrów logistycznych i terminali cross-dockingowych. Dzięki autorskiej sieci partnerów drobnicowych w Europie firma obsługuje około 200 regularnych połączeń drogowych do wszystkich krajów europejskich. Globalny fracht morski i lotniczy realizuje w strategicznym partnerstwie z międzynarodową grupą Röhlig & Co.

Od 3 lat firma implementuje zaawansowany program architektury korporacyjnej oraz zwiększa możliwości operacyjne sieci oddziałów i centrów logistycznych, m. in. poprzez zmiany lokalizacji i realizację kluczowych inwestycji w obszarze nieruchomości w całej Polsce. W 2013 roku spółka koncentruje się na strategicznym rozwoju pakietu usług wschodnich dla przedsiębiorców z całej Europy, między innymi w oparciu o spółkę córkę działającą pod nazwą SUUS Logistics w Rosji.