INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Philip Morris Polska Distribution ponownie powierza dystrybucję firmie ROHLIG SUUS Logistics

  • 28/02/2011, Warszawa

  • Wiodący w Polsce dystrybutor wyrobów tytoniowych Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. , przedłużył współpracę z ROHLIG SUUS Logistics, jednym z czołowych operatorów logistycznych.

 
Tym samym firmy będą kontynuowały współpracę zapoczątkowaną już w 2003 roku.

W 2010 roku, pomimo ostrej konkurencji ze strony największych graczy na rynku logistycznym, ROHLIG SUUS Logistics obronił swoją pozycję i wygrał przetarg na obsługę firmy Philip Morris Polska Distribution sp. z o.o..

Zgodnie z wymaganiami klienta ROHLIG SUUS Logistics realizuje przewozy wyłącznie wyspecjalizowanym sprzętem, odpowiednio dostosowanym  do potrzeb dystrybucji wyrobów tytoniowych.

Kierowcy posiadają najwyższe kwalifikacje do przewozu produktów wysokiej wartości.

Od początku współpraca pomiędzy firmami oparta jest na dobrych relacjach i zrozumieniu wzajemnych potrzeb. Cechuje się także elastycznością ze strony ROHLIG SUUS Logistics - zakres działań i wielkość wykorzystywanych zasobów dopasowywane są przez operatora adekwatnie do zmieniających się potrzeb rynku i klienta. Należy podkreślić, że zastosowanie dedykowanych rozwiązań i podwyższonych standardów bezpieczeństwa pozwoliło uniknąć tzw. „zdarzeń nagłych". Bezpieczeństwo zarówno przewożonych jak i magazynowanych towarów jest bowiem kwestią priorytetową dla obydwu stron.

„Philip Morris Polska Distribution sp. z o.o. należy do licznego grona wieloletnich klientów ROHLIG SUUS Logistics, którzy doceniają nasze zaangażowanie i jakość usług, a tym samym decydują się na kontynuację i rozwój współpracy. Takie długofalowe partnerstwo pozwala nam nabrać unikalnego doświadczenia, które umożliwia niemal idealne dopasowanie się do potrzeb i projektowanie wyłącznie efektywnych rozwiązań. Procentuje to podniesieniem satysfakcji nie tylko samego klienta, ale również finalnych odbiorców produktów, które przewozimy." - komentuje Wojciech Kraśniewski, Business Development Director - Domestic Distribution.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)