Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Nowa linia stanowi bezpośrednie połączenie drobnicowe z Bologni (północno-centralne Włochy) do Polski. Wyjazdy w imporcie odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i piątki. Usługa zapewnia klientom obniżenie stawek nawet do 30% oraz skrócenie transit time z centralnych i południowych Włoch, dzięki możliwości szybszego podjęcia przesyłek od włoskich nadawców.

Połączenie z Bologni jest trzecią stałą linią operatora z Włoch - dwie pozostałe wyjeżdżają z Mediolanu i Verony.

ROHLIG SUUS Logistics od wielu lat posiada dojrzały system połączeń drobnicowych w Europie, który charakteryzuje mnogość kierunków, regularność i wysoka częstotliwość połączeń (ok. 200 linii tygodniowo). Sieć drobnicowa została zbudowana w oparciu o lokalnych partnerów w krajach europejskich, spełniających odpowiednie kryteria jakościowe stawiane przez operatora. Firma sukcesywnie uzupełnia siatkę połączeń o kolejne linie w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na konkretnych kierunkach.

Linia drobnicowa z Bolonii została uruchomiona 16 czerwca 2014 r.