INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Prezes ROHLIG SUUS Logistics zdobywcą „Orła Sukcesu”

  • 17/12/2009, Warszawa

  • Tadeusz Chmielewski, właściciel i prezes firmy logistycznej ROHLIG SUUS Logistics S.A., został tegorocznym laureatem prestiżowego konkursu „Orły Sukcesu”, organizowanego przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 5 października podczas inauguracji roku akademickiego 2009/2010 na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Spośród 27 nominowanych Kapituła wyłoniła trzech zwycięzców. Tadeusz Chmielewski otrzymał statuetkę „Orła Sukcesu" w kategorii: Absolwent studiów podyplomowych i MBA.

Akademia Koźmińskiego doceniła Tadeusza Chmielewskiego za fakt, iż „w ciągu 15 lat rozbudował kilkuosobowe przedstawicielstwo firmy niemieckiej do obecnego stanu - przedsiębiorstwa z pierwszej dziesiątki firm logistycznych w Polsce, zatrudniającego ponad 600 osób w 18 oddziałach w Polsce" - jak oficjalnie napisano w uzasadnieniu werdyktu.

- Wygrana w konkursie „Orły Sukcesu" jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Cieszę się, że tak znamienite grono naukowców i specjalistów doceniło moją pracę i osiągnięcia. Znalezienie się wśród zwycięzców jest dla mnie dużym zaszczytem, który obliguje do dalszej wytężonej pracy - powiedział Tadeusz Chmielewski po otrzymaniu statuetki.

Konkurs „Orły Sukcesu" zadebiutował w 2005 roku. Jego celem jest wyróżnienie i uhonorowanie tych absolwentów WSPiZ im. Leona Koźmińskiego, którzy odnieśli sukces zawodowy i których ścieżka kariery może służyć za wzór dla innych studentów. Kapituła konkursu, wybierając zwycięzców, bierze pod uwagę następujące kryteria: ranga stanowiska i dynamika awansu kandydata, pozycja rynkowa oraz prestiż firmy, z którą jest związany.

Do tej pory wśród laureatów nagrody w kategorii Absolwent studiów podyplomowych i MBA znaleźli się: Mirosław  Lubarski (Dyrektor Marketingu, członek Zarządu Grupy Polskie Składy Budowlane SA), Waldemar Rogujski (prezes zarządu firmy Kooperacja Techniczna S.A.), Stanisław Jędrzejewski (Dyrektor - Redaktor Naczelny Programu I Polskiego Radia).

Studia MBA w WSPiZ im. Leona Koźmińskiego to jedne z najbardziej prestiżowych i uznanych studiów podyplomowych dla kadry managerskiej. Akademia Koźmińskiego jako jedna ze 140 najlepszych szkół biznesu na świecie posiada zaszczytną akredytację AMBA (Association of MBAs), która potwierdza najwyższą, zgodną z międzynarodowymi standardami, jakość kształcenia programów MBA. Akademia Leona Koźmińskiego to jednocześnie jedyna polska szkoła wyższa, która po raz trzeci znalazła się w renomowanym rankingu edukacyjnym „Financial Times". Zajęła 42. miejsce wśród 70 najlepszych europejskich uczelni biznesowych.

Tadeusz Chmielewski - prezes i właściciel ROHLIG SUUS Logistics S.A. Od 20 lat związany z branżą TSL. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu. Jeden z inicjatorów i członków pierwszego zarządu ogólnopolskiego zrzeszenia agencji celnych. Absolwent MBA w International Business School przy Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (1997). Swój warsztat menadżerski rozszerzył podczas Rocznego Programu Doskonalenia Umiejętności Menedżerskich - Management 2005™, organizowanego przez Canadian International Management Institute i Harvard Business School Publishing.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)