Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Operator wynajął od polskiej firmy DEES 20 sztuk naczep typu Box wyposażonych w system podwójnego załadunku oraz naczepy standardowe posiadające windy hydrauliczne. Zgodnie z umową, wymiana sprzętu na nowy będzie następowała co 3 lata. Naczepy stosowane będą głównie w dystrybucji krajowej drobnicowej (przewozy liniowe między terminalami), w dedykowanych krajowych projektach całopojazdowych, a w przyszłości również w realizacji całopojazdowych projektów międzynarodowych. Dodatkowo w przypadku dużych i wymagających kontraktów ROHLIG SUUS Logistics ma możliwość w każdym momencie wynająć kolejne partie naczep - o takich samych bądź innych niezbędnych parametrach.

Warunki kontraktu z firmą DEES gwarantują, iż operator będzie stale dysponował nowym i bezawaryjnym sprzętem objętym okresem gwarancyjnym, co wpłynie na jakość, szybkość i bezpieczeństwo transportu, jednocześnie optymalizując jego koszty.
 
Naczepy Box zbudowane są ze sztywnej zabudowy izotermicznej, która utrzymuje stałą temperaturę we wnętrzu. Idealnie więc sprawdzają się więc w transporcie towarów takich jak ADR, chemia budowlana, artykuły spożywcze nie wymagających temperatury kontrolowanej.

- Stawiamy na nowy i solidny sprzęt, dążąc do tego, by nasza flota gwarantowała jak najwyższą jakość i terminowość dostaw. Zgodnie z podpisaną umową wymiana naczep będzie następowała co 3 lata, co gwarantuje jej bezawaryjność i niezawodność. Taka polityka flotowa nie jest standardem nawet u największych graczy na rynku - powiedział Tomasz Matras, manager ds. zarządzania flotą w ROHLIG SUUS Logistics.

Nowe naczepy będę sukcesywnie dostarczane do obsługi kluczowych klientów ROHLIG SUUS Logistics.

---------------------------------------
ROHLIG SUUS Logistics S.A. to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w kraju. W 2011 r. firma znalazła się wśród trzech największych operatorów w Polsce świadczących usługi w sposób kompleksowy (Rzeczpospolita, Raport LTS). Jest to zarazem jedyna rodzima spółka w tym gronie.

ROHLIG SUUS Logistics działa w Polsce od 1989 roku, działalność operacyjną rozpoczynając w 1990 r. Firma zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizuje procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową, szczególną wagę przywiązując do profesjonalnej i indywidualnej opieki nad Klientem. W zakresie frachtu morskiego i lotniczego firma współpracuje ściśle z międzynarodową grupą Röhlig & Co.