INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Kolejna usługa w pakiecie obniżającym koszty działalności podwykonawców ROHLIG SUUS Logistics SA.

 • 19/01/2010, Piaseczno

 • ROHLIG SUUS Logistics SA uruchomił nową ofertę – SKONTO. Dzięki niej podwykonawcy w krótszym czasie otrzymają należności za realizację zlecenia.

 

ROHLIG SUUS Logistics SA (jeden z czołowych operatorów logistycznych) w ramach rozbudowanego pakietu usług dla swoich przewoźników - uruchomił nową ofertę - SKONTO. Dzięki niej podwykonawcy w krótszym czasie otrzymają należności za realizację zlecenia.

Wprowadzenie oferty SKONTO jest kolejnym krokiem  ROHLIG SUUS Logistics w kierunku ułatwienia firmom przewozowym funkcjonowania w okresie zmiennej sytuacji rynkowej.  Dzięki tej ofercie podwykonawcy ROHLIG SUUS Logistics mogą otrzymywać należności za swoje faktury nawet po 9 dniach od ich wystawienia. Dla przewoźników oznacza to przede wszystkim możliwość lepszego zarządzania środkami finansowymi swojej firmy. Szybsze otrzymywanie płatności za usługę przekłada się na lepsze planowanie środków finansowych, utrzymanie płynności, a nawet dokonywanie inwestycji.  Co istotne, możliwość korzystania z oferty SKONTO wzmacnia wiarygodność firmy w negocjacjach z bankami i tym samym daje łatwiejszy dostęp do kredytów .

„Wszystkie te działania zwiększają pozycję przedsiębiorstwa, a co za tym idzie umożliwiają świadome i racjonalne kalkulowanie cen usługi przewozowej" -  mówi Tomasz Pyka International FTL Director z firmy ROHLIG SUUS Logistics.

Oferta SKONTO nie ogranicza się tylko do stałej grupy podwykonawców - naszym celem jest to, aby była ona zachętą dla tych, którzy dopiero rozwijają z nami współpracę i być może sceptycznie podchodzą do wypłacalności nowego partnera.  Staramy się bardzo elastycznie reagować na potrzeby podwykonawców - w wyjątkowych przypadkach zakładamy zmianę terminu płatności nawet już wystawionej faktury i to z dłuższym pierwotnie terminem płatności. Mam nadzieję, że oferta ta spotka się zainteresowaniem i będzie sprzyjać dalszemu zacieśnianiu naszych biznesowych i partnerskich relacji z podwykonawcami. - dodaje Tomasz Pyka.

W 2009 roku Spółka opracowała i wdrożyła najbogatszy na rynku pakiet lojalnościowy „SUUS Trucker" oferujący usługi obniżające koszty działalności. Obejmuje on takie udogodnienia jak :

 • KARTA FLOTOWA - zniżki na paliwo na ponad 200 wybranych stacjach w kraju
  i zagranicą, w tym punkty za tankowanie oraz możliwość ich wymiany na dodatkowe bonusy;
 • ZAKUP I WYMIANA OPON - rabaty w Polsce i UE na zakup oraz serwis opon u jednego z najlepszych producentów, w tym dostęp do historii zakupów i usług (raportowanie), pomagający w zarządzaniu firmą;
 • ZAKUP POJAZDÓW oraz CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW I NACZEP - gwarancja specjalnie wynegocjowanych stawek u wiodących producentów na rynku. Oferta dotyczy zarówno pojazdów nowych, jak i używanych;
 • OFERTA NAPRAW POJAZDÓW I NACZEP - oferta specjalna na serwis dla pojazdów ciężarowych i naczep, pozwalająca obniżyć dotychczasowe koszty eksploatacji
  i napraw;
 • WYNAJEM NACZEP I POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - atrakcyjna oferta na wynajem środków transportu dla firm, które nie chcą inwestować w tabor i wiązać się długoterminowo z bankami / leasingami. Umowy obejmują wynajem pojazdu nawet na 1 dzień oraz możliwość wykupienia nowego pojazdu po okresie wynajmu po bardzo atrakcyjnej cenie (dotyczy);
 • POŁĄCZENIA TELEFONICZNE ORANGE - bezpłatne połączenia w ramach naszej Biznes Grupy - niezwykle istotne w przypadku stałej współpracy z ROHLIG SUUS Logistics. Dla pozostałych połączeń - niska stawka i opłata abonamentowa oraz atrakcyjne ceny zakupu aparatów.
 • ATRAKCYJNE WARUNKI UBEZPIECZENIA OCP, OC, AC i NW oraz super atrakcyjne stawki i szeroki zakres ubezpieczenia OCP.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)