Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Od połowy września Rohlig Poland ma przyjemność zaoferować swoim klientom bezpośredni serwis drobnicowy w eksporcie na kierunku Litwa.

Partnerem Rohlig Poland na Litwie jest firma Baltic Express z siedzibą w Wilnie i 3 oddziałami w Kaunas, Rydze i Talinie. Baltic Express oferuje usługi spedycyjne i transportowe po całej Europie dla wszystkich rodzajów ładunków. Firma ma duże doświadczenie w magazynowaniu i dystrybucji towarów na rynku wewnętrznym.

Karol Miszta Groupage Product Director: Dla naszych klientów otworzyła się nowa możliwość: Teraz mogą korzystać z bezpośredniego regularnego serwisu eksportowego na Litwę, który jest bardziej konkurencyjny cenowo niż nasze dotychczasowe możliwości. Pomimo preferencyjnych cen, pragniemy zapewnić naszych klientów, że tak jak to było dotąd - zachowujemy tak samo wysokie standardy usług.

Współpraca z nowym partnerem na Litwie to kolejny krok Rohlig Poland w kierunku umacniania sieci własnych połączeń eksportowych w całej Europie.