INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Roltex

(P.W. Roltex Sp. z o.o.)

Zajmujemy się szerko rozumianą techniką magazynową W ofercie posiadamy kilkaset produktów, co pozwala nam spełniać rozmaite Państwa oczekiwania i potrzeby. Posiadamy własne zakłady produkcyjne.Szczegółowa informacja o firmie Roltex

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ROLTEX" powstało w 1994 roku jako spółka produkcyjno - handlowo - usługowa w branży gospodarka magazynowa i transport wewnętrzny, a po kilku latach działy te zostały uzupełnione o obróbkę blach.

Siedzibą Spółki jest Sulechów, tam również znajdują się Zakłady Produkcyjne. Działalność handlową oraz usługową prowadzą Biura w Sulechowie, Poznaniu, Koninie oraz sieć firm współpracujących w całym kraju.

Dział Techniki magazynowej funkcjonujący w Sulechowie (Salon Sprzedaży) oraz w Poznaniu i Koninie (Oddziały Handlowe) posiada w ofercie bogaty asortyment sprzętu będącego wyposażeniem magazynów.

Produkty, którymi dysponujemy pozwalają na wyposażenie każdego magazynu, sklepu lub hali, począwszy od prostego wózka platformowego, a kończąc na rozbudowanych systemach regałowych (paletowych, wspornikowych, półkowych itp.).

Certyfikaty jakości ISO 9001, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Certyfikaty spawalnicze, Lider Innowacji, HIT, KRD,
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Dziadoszańska 10
61-248  Poznań
wielkopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Roltex

.C-CTU-736384103