Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Sandbelt

Firma powstała w 2006 r. i zajmuje się obsługą techniczną budynków. Specjalizuje się w budynkach nowoczesnych - inteligentnych przekazywanych do eksploatacji bezpośrednio po wybudowaniu.

Piastów, mazowieckie, Polska

O firmie Sandbelt

Firma SANDBELT - Kamil Bojanek powstała w 2006 r. i zajmuje się obsługą techniczną budynków. Specjalizujemy się w obsłudze budynków nowoczesnych tzw. inteligentnych, nowych, przekazywanych do eksploatacji po wybudowaniu.

Nasze doświadczenie pozwala na przyjęcie do eksploatacji instalacje i systemy w sposób bezpieczny i gwarantujący poprawne działanie urządzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pracując bezpośrednio przy eksploatacji wielu nowoczesnych budynków w Polsce.

Podstawą naszej pracy jest jakośc wykonywanych prac jak i bezpieczenstwo.
Procedury kontrolne i konserwacyjne, którymi się posługujemy są opracowywane indywidualnie do rozwiązań przyjętych w konkretnym budynku. Raporty z działania poszczególnych urządzeń, pozwalają na efektywne monitorowanie kosztów napraw i eksploatacji poszczególnych urządzeń.

OFERTA FIRMY


Odbiory

 • Uczestnictwo w fazie przekazywania obiektów do eksploatacji, nadzór w fazie uruchamiania, odbiory systemów technicznych i instalacji oraz urządzeń od wykonawców.

Kompleksowa obsługa i konserwacja

 • Przyjmowanie do eksploatacji oraz kompleksowej obsługi administracyjno-technicznej i konserwacyjnej obiektów i instalacji technicznych.

Wsparcie techniczne

 • Usprawnianie i unowocześnianie organizacji funkcjonowania obsługi administracyjno - technicznej istniejących nieruchomości.
 • wdrażanie nowoczesnych form organizacji pracy
 • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań techniczno - informatycznych wspomagających zarządzanie i obsługę techniczną
 • przekazywanie własnej wiedzy i doświadczeń w celu usprawnienia działania poszczególnych urządzeń lub instalacji.

Administracja

 • Oferujemy zarządzanie i administrowanie nieruchomościami,
 • wykonywanie czynności zarządzania przez licencjonowanych zarządców nieruchomości zgodnie z wymogami Ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz standardami organizacji federacji zarządców nieruchomości
 • wykonywanie czynności administracyjnych oraz innych, mających na celu utrzymanie nieruchomości we właściwym stanie
 • wdrażanie systemów komputerowych wspomagających zarządzanie oraz obsługę techniczną nieruchomości z możliwością dostosowania do wymogów użytkownika
 • tworzenie indywidualnych harmonogramów czynności administracyjnych, obsługi technicznej i konserwacji w formie elektronicznej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909