Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Schoeller Arca Systems

Schoeller Arca Systems globalnym lider na rynku rozwiązań z zakresu opakowań wielorazowego użytku z tworzyw sztucznych, do transportu i magazynowania wszelkiego rodzaju produktów.

Bytom, Polska

O firmie Schoeller Arca Systems

W styczniu 2005 roku holenderska firma Schoeller Wavin Systems oraz szwedzka firma Arca Systems połączyły się w Grupę pod nazwą Schoeller Arca Systems z siedzibą w Holandii.

Schoeller Arca Systems jest globalnym liderem na rynku rozwiązań z zakresu opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych służących do transportu i magazynowania wszelkiego rodzaju produktów. Firma oferuje szeroką gamę produktów zwiększających efektywność działalności logistycznej, a także marketingowego pozycjonowania produktów.

Naszym klientom oferujemy wielką siłę innowacji, bogatą wiedzę fachową oraz najnowszą technologię. Łączymy nowatorskie osiągnięcia technologiczne zastosowane w naszej podstawowej gamie produktów z niezwykłymi rozwiązaniami w nowych dziedzinach zastosowań.

Dzięki międzynarodowej obecności jesteśmy w stanie zapewnić klientom właściwą obsługę na całym świecie. Działalność w skali międzynarodowej pozwala łączyć obecność na rynku globalnym ze współpracą z partnerami lokalnymi.

Przesłaniem firmy Schoeller Arca Systems jest to, aby jej klienci na poszczególnych rynkach zajmowali przodującą pozycję dzięki pozyskiwaniu nowatorskich wyrobów i usług oraz wyznaczaniu standardów w danej gałęzi przemysłu.
Celem firmy Schoeller Arca Systems jest stały wzrost przy zapewnieniu rentowności w otwartej, atrakcyjnej i dynamicznej kulturze korporacyjnej.

Nasze innowacyjne rozwiązania mają na celu optymalizację procesów logistycznych w zakresie transportu i magazynowania m. in. napojów, produktów spożywczych, owoców i warzyw, samochodowych części zamiennych, artykułów chemii gospodarczej oraz przesyłek listowych i paczek. Każdy z tych systemów uwzględnia specyficzne wymagania danej branży, ale w efekcie prowadzi do redukcji kosztów działalności we wszystkich wymienionych sektorach.

Grupa posiada bezpośrednie przedstawicielstwa w 50 krajach, 20 przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie, zatrudnia ok. 1750 pracowników. Siedziba Grupy mieści się w Vilsteren w Holandii. W Polsce firma Schoeller Arca Systems Sp. z o.o. posiada dwa zakłady produkcyjne - w Bytomiu, gdzie znajduje się centrala firmy oraz w Deszcznie k/Gorzowa Wielkopolskiego, a także magazyn wyrobów gotowych w Poznaniu.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164