Schoeller Arca Systems

Schoeller Arca Systems globalnym lider na rynku rozwiązań z zakresu opakowań wielorazowego użytku z tworzyw sztucznych, do transportu i magazynowania wszelkiego rodzaju produktów.

Bytom, Polska

O firmie Schoeller Arca Systems

W styczniu 2005 roku holenderska firma Schoeller Wavin Systems oraz szwedzka firma Arca Systems połączyły się w Grupę pod nazwą Schoeller Arca Systems z siedzibą w Holandii.

Schoeller Arca Systems jest globalnym liderem na rynku rozwiązań z zakresu opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych służących do transportu i magazynowania wszelkiego rodzaju produktów. Firma oferuje szeroką gamę produktów zwiększających efektywność działalności logistycznej, a także marketingowego pozycjonowania produktów.

Naszym klientom oferujemy wielką siłę innowacji, bogatą wiedzę fachową oraz najnowszą technologię. Łączymy nowatorskie osiągnięcia technologiczne zastosowane w naszej podstawowej gamie produktów z niezwykłymi rozwiązaniami w nowych dziedzinach zastosowań.

Dzięki międzynarodowej obecności jesteśmy w stanie zapewnić klientom właściwą obsługę na całym świecie. Działalność w skali międzynarodowej pozwala łączyć obecność na rynku globalnym ze współpracą z partnerami lokalnymi.

Przesłaniem firmy Schoeller Arca Systems jest to, aby jej klienci na poszczególnych rynkach zajmowali przodującą pozycję dzięki pozyskiwaniu nowatorskich wyrobów i usług oraz wyznaczaniu standardów w danej gałęzi przemysłu.
Celem firmy Schoeller Arca Systems jest stały wzrost przy zapewnieniu rentowności w otwartej, atrakcyjnej i dynamicznej kulturze korporacyjnej.

Nasze innowacyjne rozwiązania mają na celu optymalizację procesów logistycznych w zakresie transportu i magazynowania m. in. napojów, produktów spożywczych, owoców i warzyw, samochodowych części zamiennych, artykułów chemii gospodarczej oraz przesyłek listowych i paczek. Każdy z tych systemów uwzględnia specyficzne wymagania danej branży, ale w efekcie prowadzi do redukcji kosztów działalności we wszystkich wymienionych sektorach.

Grupa posiada bezpośrednie przedstawicielstwa w 50 krajach, 20 przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie, zatrudnia ok. 1750 pracowników. Siedziba Grupy mieści się w Vilsteren w Holandii. W Polsce firma Schoeller Arca Systems Sp. z o.o. posiada dwa zakłady produkcyjne - w Bytomiu, gdzie znajduje się centrala firmy oraz w Deszcznie k/Gorzowa Wielkopolskiego, a także magazyn wyrobów gotowych w Poznaniu.
.C_PDT_CAT-CTU-736384164-736384165