SF Packaging

Produkcja i dystrybucja materiałów i maszyn opakowaniowych.

Pordenone, Pordenone, Wlochy

O firmie SF Packaging

Produkcja i sprzedaż produktów i maszyn opakowaniowych oraz rozwiązań typu „all inclusive” do owijania i pakowania.
SF Packaging, najstarsza firma Grupy Serafin, to specjalista w produkcji i dystrybucji produktów opakowaniowych obecny na rynku od 1985 roku.
Powstanie firmy SF Packaging dało impuls do otwarcia innych firm i działów Grupy Serafin współpracujących w celu zaoferowania rozwiązań wszelkich wymogów branży opakowaniowej. SF i wspomniane nowe firmy z uwagą śledzą i analizują zapotrzebowanie rynkowe, proponując zawsze szeroką gamę produktów wykonanych w oparciu o doświadczenie i specjalizację we wszystkich głównych sektorach produkcyjnych.
Naszym głównym celem jest dostarczenie produktów o najlepszej relacji ceny do jakości, zapewnienie najlepszej obsługi przed i po sprzedaży produktów i przede wszystkim przedstawienie indywidualnych rozwiązań pozwalającym naszym klientom na zwiększenie konkurencyjności.

SF Packaging i inne firmy Grupy Serafin:
  • SITEMA: projektowanie i wykonywanie automatycznych systemów pakujących i końca linii
  • ESAG: produkcja i dystrybucja maszyn opakowaniowych
  • STATICONTROL: produkcja i dystrybucja produktów antystatycznych – ESD


Wszystkie wymienione wyżej firmy to Twój punkt odniesienia w branży opakowaniowej. Połączone tworzą organizację mogącą zaproponować innowacyjne idee bazujące na doświadczeniu, a nawet, gdy jest to wymagane, na tradycji. Oferujemy rozwiązanie konkretne i elastyczne, zgodne z naszą misją TWORZENIA ROZWIĄZAŃ WARTO?CIOWYCH I SATYSFAKCJONUJĄCYCH NASZYCH KLIENTÓW.
.C_PDT_CAT-CTU-736384564-736384607