INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

SIABS

(SIABS S.r.l.)

Ekspert w dziedzinie promienników gazowych do ogrzewania hal, kościołów, terenów otwartych, tarasów, sal gimnastycznych i stadionów.Szczegółowa informacja o firmie SIABS

Firma działa w obszarze ogrzewania już od 1952 roku począwszy od pierwszych promienników podczerwieni umieszczonych w katedrze Duomo w Mediolanie przez Komitet Organizacyjny Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1956 r. w Cortina d'Ampezzo (BL), do bardziej nowoczesnych i wydajnych palników, specjalnych projektów grzewczych i procesów przemysłowych dla konkretnych projektów do: ogrzewania, topienia, suszenia, grillowania, gotowania itp.

Zwracamy szczególną uwagę na produkt, szukając ciągłych udoskonaleń. Szczególną uwagę zwracamy na słuchanie i zrozumienie potrzeb klientów i rynku, które są niezwłocznie przenoszone na produkty.

Naszym klientom oferujemy bogate doświadczenie i potencjał naszego doświadczenia w znajdowaniu inteligentnych rozwiązań dla różnych zastosowań ogrzewania w halach przemysłowych, miejscach kultu, obiektach rekreacyjnych i sportowych, na terenach otwartych i obróbki cieplnej w procesach przemysłowych.

Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie przed sprzedażą (projekt, doradztwo, przeglądy, itp.) i po sprzedaży usługi.

Nowy zarząd prowadzi firmę w kierunku nowych i ambitnych celów wzrostu na rynkach krajowych i międzynarodowych

Certyfikaty jakości Certyfikat CE, z KIWA-GASTEC
Telefon
Zobacz telefon
Adres Via XXV Aprile 9
23841  Annone di Brianza
LC - WŁOCHY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy SIABS

.C-CTU-2880818304