Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Simex

SIMEX jest producentem i dystrybutorem aparatury kontrolno-pomiarowej. Zakres naszej produkcji obejmuje urządzenia do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, ciśnienia, poziomu i przepływu.

Gdańsk, Polska

O firmie Simex

Firma SIMEX istnieje na rynku automatyki przemysłowej od 1986 roku jako producent i dystrybutor aparatury kontrolno-pomiarowej. Zakres naszej produkcji obejmuje urządzenia stosowane do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, ciśnienia, poziomu i przepływu. Oferowana aparatura kontrolno-pomiarowa znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, między innymi energetyce, ciepłownictwie, górnictwie, branży chemicznej, spożywczej, maszynowej oraz gospodarce wodno-ściekowej. Specjalizujemy się także w projektowaniu systemów ważenia m.in. zbiorników magazynowych i technologicznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Swoją ofertę handlową potrafimy sprawnie dostosować do oczekiwań naszych Klientów, reagując szybko na tendencje i potrzeby rynku. Oprócz rozwiązań standardowych wykonujemy urządzenia przygotowane wspólnie lub na życzenie Klienta. Organizujemy również spotkania informacyjno-szkoleniowe w naszej firmie a także bezpośrednie prezentacje urządzeń u Klientów.

W chwili obecnej nasza firma zatrudnia w pełni kompetentnych i dobranych ze szczególną starannością pracowników, dzięki którym możemy zapewnić Państwu fachową i rzetelną obsługę.

Rezultaty naszej pracy ocenione zostały bardzo wysoko i w efekcie zostaliśmy Przedstawicielem (często wyłącznym na terenie Polski) wielu firm zagranicznych, takich jak: Vishay Nobel, Trumeter, IVO, Siemens, Negele Industrieelektronik, Solid AT. Liczne umowy dystrybucyjne z największymi producentami na światowym i krajowym rynku automatyki pozwalają nam oferować produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

Opierając się na naszym doświadczeniu oferujemy także usługi związane z automatyzacją i realizacją pomiarów w procesach przemysłowych:
  • kompletację i dostarczanie aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej - urządzenia produkcji własnej oraz renomowanych firm krajowych i zagranicznych
  • projektowanie systemów automatyki - od prostych pomiarów jednopunktowych po integrację złożonych systemów sterowniczych
  • programowanie i wdrażanie systemów sterowania nadrzędnego z wizualizacją komputerową
  • montaż i uruchamianie aparatury
  • szkolenie obsługi
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • doradztwo techniczne

Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętej branży automatyki przemysłowej pozwoli w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.

Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z normą jakości ISO 9001:2000, oraz posiadają certyfikaty CE.

Miło nam poinformować również iż firma SIMEX otrzymała Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej.
Oznacza to, że dane naszej firmy zostały wprowadzone do Krajowej Bazy Podmiotów Gospodarki Narodowej 43H4 oraz do Natowskiej Bazy Kodów Podmiotów Gospodarki Narodowej zawartej w N-MCRL (NATO Master Catalog of References for Logistics). Przydzielony kod jest wyróżnikiem spółki SIMEX w Natowskim Systemie Kodyfikacyjnym NCS (NATO Codification System).
Warunkiem otrzymania kodu j.w. jest posiadanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego ze specyfikacjami NATO AQAP.

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909