Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Sitel MK 3

Znana włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji przemysłowych urządzeń do trwałego znakowania.

Nova Milanese, MI, Wlochy

O firmie Sitel MK 3

SITELMK3 jest znaną włoską firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych urządzeń do trwałego znakowania. Zakres produktów obejmuje urządzenia do znakowania mikropunktowego, rytującego czy znakowania laserowego.

Firma posiada w swojej ofercie znakowarki przenośne, stołowe jak również do integracji na liniach produkcyjnych.

Obecnie, firma specjalizuje się nie tylko w znakowaniu produktów, ale również w zakresie odczytu i śledzenia informacji np. kodu 2D Data Matrix.

Systemy wizji maszynowej

Firma SITELMK3, bazując na swoim doświadczeniu, doradza w wyborze przemysłowych systemów wizyjnych. Oferujemy profesjonalne podzespoły, telecentryczne soczewki i urządzenia oświetleniowe, inteligentne czujniki kamery, wysokiej klasy oprogramowanie wizyjne i systemy wizyjne współpracujące z komputerem klasy PC.

Kod Data Matrix, urządzenia czytające

W erze informatyzacji oraz rozwoju technologii, opracowaliśmy skuteczne narzędzia służące do weryfikacji kodu 2D Data Matrix.

Firma SITELMK3 świadczy szeroki zakres usług obejmujący: Sprzedaż

Główny dział sprzedaży znajduje się w siedzibie głównej naszej firmy w Mediolanie (Włochy). Obsługujemy również klientów zagranicznych poprzez sieć dystrybutorów, przedstawicieli i inżynierów ds. integracji obecnych zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie.

Polityka, którą nieustannie realizujemy, polega na rozpoznawaniu nowych możliwości i docieraniu do wszystkich regionów za pomocą rozbudowanej sieci przedstawicieli. Pracują dla nas doświadczeni przedstawiciele handlowi, którzy chętnie przedstawią najlepsze rozwiązania techniczne wraz z wycenami, spełniające wszystkie wymagania pod względem przeznaczenia oraz budżetu.

Integracja

Sieć wysoko wykwalifikowanych inżynierów oraz specjalistów ds. integracji zapewnia wdrożenie najlepszych rozwiązań dostosowanych do Państwa wymagań w zakresie znakowania oraz systemów wizyjnych. Rozwiązania te mogą zostać zaadaptowane do wszelkich warunków, począwszy od podstawowego procesu znakowania części do znakowania na linii produkcyjnej z możliwością automatycznego śledzenia, dostosowanego do ciężkich warunków.

W trosce o zaspokojenie Państwa potrzeb związanych z integracją urządzeń, opracowaliśmy uproszczone protokoły integracyjne, dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta w zakresie bezpośredniego znakowania części.

Obsługa klienta

Wyszkolony i doświadczony personel zapewnia profesjonalne usługi wsparcia telefonicznego lub na miejscu. Ponadto, oferujemy usługi konserwacyjne, program przedłużenia gwarancji lub program aktualizacji wersji i wymiany części zapasowych. Aby uzyskać pomoc techniczną, skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Doradztwo

Zespół specjalistów posiadających doświadczenie w dziedzinie znakowania i systemów wizyjnych służy wsparciem i świadczy usługi w ramach: 

  • wymagań związanych z pobieraniem próbek,
  • oceny możliwości wykonania, w tym oceny i optymalizacji warunków środowiskowych,
  • studium przypadku i oceny technologii w celu znalezienia najlepszego rozwiązania.

Ponadto, doradzamy w wyborze rozwiązań z zakresu systemu odczytu kodu Data Matrix:

  • wybór optyki
  • specyfikacja warunków oświetleniowych
  • obsługa
  • wybór technologii znakowania i odczytu

Doradzamy także w ramach wymagań związanych z realizacją procesu śledzenia pochodzenia oraz procesu weryfikacji jakości znakowania Data Matrix zgodnie ze specyfikacjami Producentów Sprzętu do Automatycznej Identyfikacji (AIM), uwzględniając raportowanie wyników.

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909