Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

SK Trans

Firma SK Trans jest na rynku od 2003 r. zajmuje się krajowym i międzynarodowym transportem żywca.

Opalenica, wielkopolskie, Polska

O firmie SK Trans

Firma SKtrans Karol Korytowski istnieje na rynku od 2006 roku. Od początku działalności świadczymy usługi transportu zwierząt hodowlanych na terenie Unii Europejskiej.

Siedziba firmy znajduję się w miejscowości Łagwy pod Opalenicą. Wieloletnia współpraca z dostawcami jak i z odbiorcami zwierząt zapewniła nam ugruntowaną pozycję na rynku polskim oraz zagranicznym.

Transportem żywca zajmujemy się od wielu lat, dlatego możemy zapewnić, że Państwa zwierzęta będą przewożone bezpiecznie. Zadba o to nasza kadra doświadczonych kierowców. Wszystkie nasze samochody posiadają niezbędne zezwolenia i certyfikaty UE. Mogą liczyć Państwo na fachową pomoc w zorganizowaniu procedury i odprawy weterynaryjnej oraz kompleksowe doradztwo w zakresie przygotowania zwierząt do transportu.

Certyfikaty:

CKZ 03247/F4/04 Licencja TU-011050

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304