SKK

Polska firma działającą na rynku IT od 1992 roku. Projektowanie i wdrażanie systemów automatycznej identyfikacji w oparciu o technologie kodów kreskowych.

Kraków, Polska

O firmie SKK

Firma SKK S.A. od ponad 20 lat dostarcza na rynku polskim rozwiązania, które znacząco zwiększają efektywność procesów biznesowych, obniżają koszty operacyjne i eliminują błędy, a także pozwalają na poprawę poziomu obsługi klientów. W wielu przypadkach zwrot z inwestycji następuje w okresie krótszym niż 12 miesięcy po wdrożeniu.

Efektem wieloletniego doświadczenia SKK jest umiejętność zaproponowania Klientom optymalnych rozwiązań, szczególnie w obszarze produkcji, szeroko rozumianej logistyki i pracy mobilnej. Są one nakierowane na wspieranie zarówno pracowników szeregowych (od których chyba najmocniej zależy efektywność pracy i jakość obsługi klienta) jak też kadry zarządczej, dysponującej dokładnymi i bieżącymi informacjami pomocnymi przy podejmowaniu codziennych decyzji.

Jesteśmy inżynierami, specjalistami od nowoczesnych technologii: najnowszych kodów kreskowych, RFID, rozpoznawania mowy, sieci bezprzewodowych, oprogramowania komputerów mobilnych, rozwiązań w zakresie znakowania i identyfikacji produktów. Obecnie zatrudniamy około 100 osób, w większości o profilu technicznym.

Oferta SKK obejmuje spektrum zagadnień:

  • oprogramowanie wspierające efektywną logistykę magazynów dystrybucyjnych, niezakłóconą pracę linii produkcyjnych i realizację procesów logistycznych w terenie;
  • usługi projektowania i wdrażania systemów „pod klucz”, w tym także integrację z istniejącymi systemami klasy ERP (np. SAP);
  • rozwiązania w obszarze znakowania i identyfikacji produktów, w tym automatyczne etykietowanie;
  • projektowanie i instalowanie sieci radiowych;
  • wdrożenia sprzętu czołowych światowych producentów: terminali mobilnych, drukarek etykiet i czytników przemysłowych;
  • dostawy specjalizowanych etykiet identyfikacyjnych w oparciu o własną produkcję;
  • serwis i utrzymanie systemów, także w trybie 7x24 h.
Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie między innymi znajdują się liczne opisy konkretnych wdrożeń.

Certyfikaty:

ISO 9001

.C_PDT_CAT-CTU-736384433-736384434