INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Sky Shipping

(Sky Shipping)

Jesteśmy firmą oferującą pełen zakres usług spedycji lotniczej jak i spedycji morskiej.Szczegółowa informacja o firmie Sky Shipping

Świadczymy usługi opierające się na indywidualnym podejściu do potrzeb każdego klienta. Stawiamy na indywidualizację potrzeb, której nie uzyskają Państwo w innej firmie tego typu.W naszej ofercie znajdą Państwo produkty spedycyjne : Door-to-Door / Airport-to-Airport / 3th country, oraz każde kombinacje tych typów dostaw. Jesteśmy dostawcami usług celnych, dając naszym klientom możliwość kompleksowej obsługi przesyłki, świadczymy usługi celno-dokumentacyjne w exporcie jak i w imporcie.

Fundament organizacji transportów w naszej firmie tworzymy w oparciu o trzy najważniejsze porty lotnicze w Europie: Berlin Tegel /Frankfurt Mein/Amsterdam Schiphol,oraz porty azjatyckie : Seoul , Beijing , Shanghai , Shenzhen , Hong Kong ,Guangzhou ,Bangkok ,New Delhi , gdzie posiadamy wieloletnich współpracowników.

Oferujemy ubezpieczenie transportu na życzenie klienta, sami również posiadamy ubezpieczenie spedytorskie w stabilnej firmie ubezpieczeniowej . Specjalizujemy się w transporcie materiałów niebezpiecznychDGR (posiadamy certyfikat IATA LOT Cargo), IMDG , ADR , świadczymy również usługi w zakresie doradztwa i przygotowania wysyłek materiałów niebezpiecznych.

Z naszymi partnerami w Polsce jak i na świecie tworzymy ścisłą siatkę sprzedażową, dającą nam olbrzymie możliwości do spełnienia, potrzeb naszych kontrahentów, oraz będącą doskonałym miejscem na wymianę doświadczeń. Współpracujemy z globalnymi partnerami spedycyjnymi zachowując jednocześnie pełną elastyczność.

Certyfikaty jakości DGR kat.6 /IATA LOT Cargo/IMDG/ADR
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Letnia 5
70-813  Szczecin
zachodniopomorskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

.C-CTU-736384304