Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

SPEED TRANS

Firma istnieje od roku 2002. Naszą dewizą jest rozpoznanie i spełnianie indywidualnych potrzeb Klienta. Zabezpieczamy dostawy dla szeroko rozumianego rynku komunalnego.

Turek, wielkopolskie, Polska

O firmie SPEED TRANS

Nasza oferta handlowa dla komunalnego segmentu rynku adresowana jest do przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, firm zajmujących się utrzymaniem czystości i świadczących usługi wywozu i transportu odpadów, urzędów miast i gmin, zakładów przemysłowych i firm handlowych, wspólnot mieszkaniowych, a także do wszystkich dbających o estetykę i ekologię. Realizując potrzeby naszych klientów dostarczamy różnego typu pojemniki, kontenery i kosze na odpady komunalne i przemysłowe. PPHU SPEED-TRANS stawia na rozwój poszukując nowych rozwiązań, wzbogacając park maszynowy i bazę transportową aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klienta, którego potrzeby zawsze analizujemy indywidualnie.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164