INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Stan-Trans

(Stan-Trans)

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze ruchu towarowego średnich i dużych firm eksportujących i importujących towary z całej Europy. W naszej ofercie jest również transport krajowy.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Stan-Trans

Firma STAN-TRANS specjalizuje się w kompleksowej obsłudze ruchu towarowego średnich i dużych firm, eksportujących  i  importujących towary z całej Europy.  W naszej ofercie jest również transport krajowy. Jako firma spedycyjno -  transportowa  jesteśmy w stanie podstawić do Państwa dyspozycji samochody o tonażu od 1 do 24 ton (plandeki, kofry, naczepy 13,60, zestawy, chłodnie, wywrotki, megi, jumbo)..   Realizujemy ładunki całościowe jak i ekonomiczną  formę transportu jaką są ładunki częściowe 1-15 palet.

Najczęstsze kierunki wykonywane przez naszą firmę to: Niemcy, kraje Beneluksu, Czechy, Węgry, Słowacja, Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Szwajcaria, Austria i  kraje Nadbałtyckie ponadto Rumunia , Bułgaria, kraje byłej Jugosławii, oraz Skandynawia, Turcja, Rosja, Ukraina.

W obsłudze spedycyjnej wspomaga nas ponad 500 firm transportowych z Polski, jak również przewoźnicy zagraniczni. Profesjonalne doświadczenie i szczegółowa wiedza w dziedzinie transportu krajowego i międzynarodowego oraz usług celnych sprawiają, że ładunki docierają do Klienta bez opóźnień.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Wąwozowa 34B
31-752  Kraków
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Stan-Trans

.C-CTA-736384304