INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Stan-Trans

(Stan-Trans Wojciech Staniek)

Firma specjalizuje się się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym rzeczy.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Stan-Trans

Wieloletnie doświadczenie, setki zadowolonych klientów, miliony przebytych kilometrów – oto nasza wizytówka. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Od 2003 roku świadczymy usługi w transporcie zarówno międzynarodowym, jak też krajowym. Cechujące nas zaangażowanie i pasja sprawiły, że z roku na rok zwiększamy ilość zadowolonych klientów z Polski jak i zagranicy. Ponadto otworzyliśmy również filie w Łodzi i Gdańsku.

Świadczymy usługi na terenach niemalże całej Europy. Obejmujemy swoim zasięgiem Niemcy, kraje Beneluksu, Czechy, Węgry, Słowację, Włochy, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Szwajcarię, Austrię, kraje Nadbałtyckie, a ponadto Rumunię, Bułgarię, kraje byłej Jugosławii, Skandynawię oraz Turcję. Nasze najczęstsze cele to Europa Zachodnia i Południowa, posiadamy jednak doświadczenie w przewozie towarów do wszystkich wymienionych wyżej krajów. Każdą trasę pokonujemy z pewnością i zaangażowaniem, dzięki czemu nasi klienci są usatysfakcjonowani w stu procentach.

Profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które powodują, że chętnie podejmujemy się każdego wyzwania. Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie poszerzamy zakresy działalności.

Certyfikaty jakości ISO 9001, Gazele Biznesu 2017, Firma Godna Zaufania 2017
Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Wąwozowa 34B
31-752  Kraków
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Stan-Trans

.C-CTA-736384304