Stan-Trans

Firma specjalizuje się się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym rzeczy.

Kraków, Polska

O firmie Stan-Trans

Wieloletnie doświadczenie, setki zadowolonych klientów, miliony przebytych kilometrów – oto nasza wizytówka. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Od 2003 roku świadczymy usługi w transporcie zarówno międzynarodowym, jak też krajowym. Cechujące nas zaangażowanie i pasja sprawiły, że z roku na rok zwiększamy ilość zadowolonych klientów z Polski jak i zagranicy. Ponadto otworzyliśmy również filie w Łodzi i Gdańsku.

Świadczymy usługi na terenach niemalże całej Europy. Obejmujemy swoim zasięgiem Niemcy, kraje Beneluksu, Czechy, Węgry, Słowację, Włochy, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Szwajcarię, Austrię, kraje Nadbałtyckie, a ponadto Rumunię, Bułgarię, kraje byłej Jugosławii, Skandynawię oraz Turcję. Nasze najczęstsze cele to Europa Zachodnia i Południowa, posiadamy jednak doświadczenie w przewozie towarów do wszystkich wymienionych wyżej krajów. Każdą trasę pokonujemy z pewnością i zaangażowaniem, dzięki czemu nasi klienci są usatysfakcjonowani w stu procentach.

Profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które powodują, że chętnie podejmujemy się każdego wyzwania. Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie poszerzamy zakresy działalności.

Dokumenty do pobrania

  • Prezentacja firmy (Polski) Pobierz
  • Company Oveview (Angielski) Pobierz

Certyfikaty:

ISO 9001, Gazele Biznesu 2017, Firma Godna Zaufania 2017

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304