Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Still Polska

STILL jest znany na całym świecie z konstruowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń do transportu poziomego z napędem elektrycznym, Diesla lub gazowym.

Żerniki, Gądki, Polska

O firmie Still Polska

Inżynierowie STILL konstruują i prezentują rozwiązania, które są dokładnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dowodem tego jest stworzenie wózka RX70 z napędem hybrydowym cechującego się najniższym na świecie spalaniem oleju napędowego na godzinę pracy w swojej klasie, który otrzymał wyróżnienie „PRODUKT INNOWACYJNY DLA LOGISTYKI 2007”

Równolegle z innowacjami technicznymi oferujemy także innowacyjne usługi, jak np. STILL Partner Plan.

Ze względu na stale rosnące zainteresowanie naszymi produktami, oferta firmy STILL została powiększona o wózki używane. W każdej chwili możemy Państwu zaoferować używane pojazdy jako rozsądną i korzystną alternatywę. Jasna i przejrzysta klasyfikacja wózków używanych (klasy: Złoto, Srebro, Brąz) pomoże Państwu w zakupie wózka odpowiedniego do stawianych mu wymagań.

STILL osiągnąć więcej. Nasze produkty dla Państwa wydajności:

Wózki z napędem elektrycznym.
Wózki elektryczne STILL o dużej mocy znajdą zastosowanie w pierwszej kolejności tam, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu, szybkość i wydajność przeładunkowa oraz brak emisji spalin.
Wózki z napędem Diesla oraz gazowym.
Moc i ekonomiczność : wózki spalinowe z firmy STILL. Szeroka oferta urządzeń do każdego rodzaju zadań. Od modeli kompaktowych po rozbudowane wózki z napędem Diesla lub napędem gazowym.
Technika magazynowa.
Skuteczniejszy transport, sztaplowanie, komisjonowanie. Niezależnie od tego czy praca przebiega w wąskich regałach, na samochodach ciężarowych czy rampach.

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103