Still Polska

STILL jest znany na całym świecie z konstruowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń do transportu poziomego z napędem elektrycznym, Diesla lub gazowym.

Żerniki, Gądki, Polska

O firmie Still Polska

Inżynierowie STILL konstruują i prezentują rozwiązania, które są dokładnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dowodem tego jest stworzenie wózka RX70 z napędem hybrydowym cechującego się najniższym na świecie spalaniem oleju napędowego na godzinę pracy w swojej klasie, który otrzymał wyróżnienie „PRODUKT INNOWACYJNY DLA LOGISTYKI 2007”

Równolegle z innowacjami technicznymi oferujemy także innowacyjne usługi, jak np. STILL Partner Plan.

Ze względu na stale rosnące zainteresowanie naszymi produktami, oferta firmy STILL została powiększona o wózki używane. W każdej chwili możemy Państwu zaoferować używane pojazdy jako rozsądną i korzystną alternatywę. Jasna i przejrzysta klasyfikacja wózków używanych (klasy: Złoto, Srebro, Brąz) pomoże Państwu w zakupie wózka odpowiedniego do stawianych mu wymagań.

STILL osiągnąć więcej. Nasze produkty dla Państwa wydajności:

Wózki z napędem elektrycznym.
Wózki elektryczne STILL o dużej mocy znajdą zastosowanie w pierwszej kolejności tam, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu, szybkość i wydajność przeładunkowa oraz brak emisji spalin.
Wózki z napędem Diesla oraz gazowym.
Moc i ekonomiczność : wózki spalinowe z firmy STILL. Szeroka oferta urządzeń do każdego rodzaju zadań. Od modeli kompaktowych po rozbudowane wózki z napędem Diesla lub napędem gazowym.
Technika magazynowa.
Skuteczniejszy transport, sztaplowanie, komisjonowanie. Niezależnie od tego czy praca przebiega w wąskich regałach, na samochodach ciężarowych czy rampach.

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103