Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Wózek techniki magazynowej

Wózek techniki magazynowej ( FM-4W)

Produkt firmy Still Polska

Wózek techniki magazynowej ( FM-4W)

Produkt firmy Still Polska

Z przesuwnym masztem, o czterech kierunkach jazdy.

Informacje szczegółowe

WYPOSAŻENIE SERYJNE
Czterokierunkowy wózek z przesuwnym masztem FM-4W 25 jest wózkiem uniwersalnym, przeznaczonym przede wszystkim do transportu i składowania długich ładunków, ale także standardowych palet i zbiorników. Ze względu na swoją czterokierunkową konstrukcję umożliwia ekonomiczne wykorzystanie powierzchni magazynowych przy zredukowanych korytarzach roboczych.

STANOWISKO OPERATORA
Regulowana pozycja kierownicy oraz wzdłużny przesuw fotela umożliwiają indywidualne dopasowanie pozycji roboczej.
Komfortowy fotel z możliwością dostosowania do wagi operatora, z hydrauliczną amortyzacją i funkcją pochylania (do 15 °). Kształt fotela utrzymuje ciało operatora w stałej pozycji, nie powodującej zmęczenia. Wózek rusza z miejsca dopiero po naciśnięciu przycisku nożnego.
Maszt panoramiczny, dobra widoczność dookoła wózka oraz zoptymalizowana pod kątem widoczności osłona dachu operatora zapewniają operatorowi optymalną widoczność.
Sterowanie poprzez cztery ergonomiczne, pojedyncze dźwignie.
Komfortowy, tapicerowany podłokietnik do podparcia ręki przy obsłudze wózka.

* Siła przy nominalnej wysokości podnoszenia i nominalnej odległości środka ciężkości.

Mod. Maks. udźwig* (kg) Maks. wys. podn. (mm) Pręd. jazdy (km/h) Napięcie (V)
FM-4W 25 2.500 9.710 14 48

O firmie Still Polska

Still Polska

STILL jest znany na całym świecie z konstruowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń do transportu poziomego z napędem elektrycznym, Diesla lub gazowym.

Żerniki ,Polska

.P-CTU-736384103