Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

SystemBNS
SystemBNS

SystemBNS

SystemBNS - Bawi S.A.

Realizując misję dzielenia się swoimi doświadczeniami, firma oferuje dziś krojone na miarę, nowoczesne rozwiązania, wspomagające zarządzanie strategicznymi dla biznesu procesami: Best New Solutions.

Białystok, podlaskie, Polska

O firmie SystemBNS

P.H.U BAWI Spółka Akcyjna

Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem z branży biurowo-serwisowej funkcjonującym od 1991 roku w północno-wschodniej części Polski. Nasze usługi świadczymy urzędom, instytucjom publicznym, bankom prywatnym firmom etc.

Legitymujemy się certyfikatem ISO 9001:2008 w zakresie sprzedaży i dostarczania usług oraz certyfikatem Rzetelna Firma.

Od 1996 roku jesteśmy udziałowcem największej sieci handlowej Partner 21, która skupia 17 udziałowców funkcjonujących na terenie całej Polski. Na sukces sieci pracuje zespól 900 osób.

Nasze podejście do biznesu cechuje etyczne zachowanie i uczciwa postawa.

Na co dzień kierujemy się nieustannym dążeniem do stworzenia i utrzymania różnorodnej oferty produktowej oraz usługowej o wysokim standardzie. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza Zarządu Spółki pozwoliły w bieżącym roku poszerzyć wachlarz oferowanych towarów i usług.

Utworzyliśmy kilka nowych działów:

  • Sprzedaż i wdrożenie autorskiego oprogramowania BNS
  • Sprzedaż i wdrożenie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem i biurem
  • Dział IT wraz z serwisem i opieką informatyczną
  • Grawer laserowy
  • Profesjonalne niszczenie dokumentów

Mamy nadzieję, że korzystanie z tak bogatej gamy artykułów i usług ułatwi codzienną pracę oraz pozwoli Państwu podnieść jakość prowadzonego biznesu.

.C-CTA-736384433