Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Tap Poland

TAP Poland jest specjalistą w dziedzinie ochrony środowiska, magazynowania oraz transportu wewnętrznego. Nasze produkty pozwalają między innymi na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynu.

Poznań, wielkopolskie, Polska

O firmie Tap Poland

TAP Poland jest międzynarodowym specjalistą w dziedzinie ochrony środowiska, magazynowania oraz transportu wewnętrznego. Nasze produkty pozwalają między innymi na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynu.

Przykładem tego są palety słupkowe manurack, które są idealnym rozwiązaniem umożliwiającym czasowe magazynowanie produktów luzem lub na palecie. Paleta słupkowa manubag natomiast jest idealna dla składowania towarów w workach typu Big bag, pozwala ona na uzyskanie stabilnej konstrukcji całości. Nadstawki paletowe, pojemniki siatkowe, pojemniki blaszane są również niezastąpione w transporcie i przechowywaniu różnego rodzaju produktów, a pojemniki plastikowe, które wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości, charakteryzują się dużą odpornością na wstrząsy, wahania temperatury, nadają się do przechowywania artykułów spożywczych i są bardzo wygodne w użyciu.

Oferujemy również szereg akcesoriów do regałów. Osłony słupów, ścienne, narożnikowe, panele półkowe z wzmocnieniami, barierki znajdują zastosowanie w każdym magazynie. W asortymencie znajduje się też szereg platform oraz wanien ociekowych zapewniających doskonałą ochronę przed wyciekiem szkodliwych płynów, co przyczynia się do ochrony wód i gleby. Dodatkowo produkty te zapewniają bezpieczne składowanie i przemieszczanie pojemników ze szkodliwymi substancjami.

Oferujemy również gamę zapór oraz płytek wykonanych z poliuretanu, zapewniających szczelność i chroniących przed wyciekiem niebezpiecznych substancji do sieci kanalizacyjnej.

Oferta naszej firmy jest bogata w różnego rodzaju produkty i akcesoria magazynowe. Są one niezbędne w każdym magazynie, by zapewnić bezpieczeństwo i porządek.

Polecane wiadomości: Tap Poland

Polecane firmy w kategorii Systemy magazynowania

.C-CTU-736384278