TECHNO

Przedsiębiorstwo Techno posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży profesjonalnych urządzeń do pakowania oraz opakowań foliowych.

Święta Katarzyna, dolnośląskie, Polska

O firmie TECHNO

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Zapewniamy najwyższą jakość i przystępne ceny całego naszego asortymentu. Jesteśmy producentem worków foliowych, woreczków PAPE i do pakowania próżniowego, folii termokurczliwych oraz przeznaczonych do paletowania.

Firma TECHNO PPHU SP.J prowadzi produkcję oraz sprzedaż folii miękkich, w tym rozciągliwych i termokurczliwych PE, PP, PCV i poliolefin. Proponujemy foliowe taśmy, półrękawy, rękawy oraz arkusze o różnej grubości i szerokości.

Oferta naszej firmy obejmuje bogaty wybór gotowych opakowań oraz wiele materiałów służących do bezpiecznego pakowania ładunków i ich ochrony przez uszkodzeniami.

Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości zgrzewarek do folii, urządzeń do pakowania oraz wielu innych, które znalazły zastosowanie w większości branż przemysłowych i cieszą się uznaniem pracowników.

Nasza oferta obejmuje produkcję i dystrybucję różnego typu maszyn, które znalazły wiele zastosowań w przemyśle. Nasze maszyny pracują w wielu renomowanych firmach.

Certyfikaty:

ISO 9001:2008

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564