Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Tecnospiro Machine Tool, ROSCAMAT

TECNOSPIRO MACHINE TOOL S.L zostało utworzone w 1987 w celu produkcji gwinciarek z ramionami do wykorzystania w cyklu technologicznym w jendej z fabryk firmy Spiroide Group Companies (1947).

St. Joan de Vilatorrada, Barcelona, Hiszpania

O firmie Tecnospiro Machine Tool, ROSCAMAT

TECNOSPIRO MACHINE TOOL S.L zostało utworzone w 1987 w celu produkcji gwinciarek z ramionami do wykorzystania w cyklu technologicznym w jendej z fabryk firmy Spiroide Group Companies (1947) do której należy rónież Tecnospiro. Początkowo ramiona miały być produkowane na własne potrzeby. Jednak w miarę upływu czasu i rozwoju technologii oraz zdobywania wiedzy zdecydowaliśmy się na zarejstrowanie marki ROSCAMAT®.

Motywatorem była również niska jakość dostepnych w tym segmencie produktów. Podczas największego w historii globalnego kryzysu, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu powstała przełomowa koncepcja ergonomicznych balanserów 3ARM®.

Nowa generacja tych produktów wykorzystuje technologię ZERO GRAWITACJI, dzięki której pracownik może używać róznych narzędzi w stanie nieważkości. W zależności od zastosowanej głowicy balnsery mogą zostać wykorzystane również jako drążki rekacyjne chroniąc tym samym operatorów przed kontuzjami i urazami. Przekłada się to bezpośrednio na wzrost efektywności operatorów. Nasza firma po 26 latach ciągłego rozwoju, posiada partnerów handlowych w 45 krajach na całym świecie.

Wdrożona liczba ponad 18.000 rozwiązań pracuje z sukcesem na wzrost rozpoznawalności naszej marki, ale przede wszystkim dostarcza ogromną satyskafcję dla naszych klientów. Dziękujemy. Nasza fabryka i biura znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Barcelony. Zajmujemu ok. 4.500 metrów kwadratowych orazzatrudniamy ok. 65 pracowników.

Nasze urządzenia spełniają niezbedne Normy Europejskie w zakresie bezpieczeństwa ( EN 292-1 oraz EN 292-2 ) oraz oraz posiadają oznakowanie CE zgodnie z dyrektywą 89/336/CEE ( powinno być 2004/108/WE ) Nasze ciągłe badania w zakresie mechaniki pozwalają na ciągłą poprawę rozwiązań i udoskonalanie naszych produktów.

Certyfikaty:

ISO 9001

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909