Tecnospiro Machine Tool, ROSCAMAT

TECNOSPIRO MACHINE TOOL S.L zostało utworzone w 1987 w celu produkcji gwinciarek z ramionami do wykorzystania w cyklu technologicznym w jendej z fabryk firmy Spiroide Group Companies (1947).

St. Joan de Vilatorrada, Barcelona, Hiszpania

O firmie Tecnospiro Machine Tool, ROSCAMAT

TECNOSPIRO MACHINE TOOL S.L zostało utworzone w 1987 w celu produkcji gwinciarek z ramionami do wykorzystania w cyklu technologicznym w jendej z fabryk firmy Spiroide Group Companies (1947) do której należy rónież Tecnospiro. Początkowo ramiona miały być produkowane na własne potrzeby. Jednak w miarę upływu czasu i rozwoju technologii oraz zdobywania wiedzy zdecydowaliśmy się na zarejstrowanie marki ROSCAMAT®.

Motywatorem była również niska jakość dostepnych w tym segmencie produktów. Podczas największego w historii globalnego kryzysu, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu powstała przełomowa koncepcja ergonomicznych balanserów 3ARM®.

Nowa generacja tych produktów wykorzystuje technologię ZERO GRAWITACJI, dzięki której pracownik może używać róznych narzędzi w stanie nieważkości. W zależności od zastosowanej głowicy balnsery mogą zostać wykorzystane również jako drążki rekacyjne chroniąc tym samym operatorów przed kontuzjami i urazami. Przekłada się to bezpośrednio na wzrost efektywności operatorów. Nasza firma po 26 latach ciągłego rozwoju, posiada partnerów handlowych w 45 krajach na całym świecie.

Wdrożona liczba ponad 18.000 rozwiązań pracuje z sukcesem na wzrost rozpoznawalności naszej marki, ale przede wszystkim dostarcza ogromną satyskafcję dla naszych klientów. Dziękujemy. Nasza fabryka i biura znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Barcelony. Zajmujemu ok. 4.500 metrów kwadratowych orazzatrudniamy ok. 65 pracowników.

Nasze urządzenia spełniają niezbedne Normy Europejskie w zakresie bezpieczeństwa ( EN 292-1 oraz EN 292-2 ) oraz oraz posiadają oznakowanie CE zgodnie z dyrektywą 89/336/CEE ( powinno być 2004/108/WE ) Nasze ciągłe badania w zakresie mechaniki pozwalają na ciągłą poprawę rozwiązań i udoskonalanie naszych produktów.

Certyfikaty:

ISO 9001

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909