INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Tedgar

(Tedgar)

TEDGAR INC. to laboratorium chemiczne w stanie Atlanta, USA. TEDGAR™ produkuje unikatowe oczyszczacze, niespotykane na rynku europejskim o zastosowaniu praktycznie we wszystkich gałęziach gospodarki.Szczegółowa informacja o firmie Tedgar

TEDGAR INC. jest laboratorium chemicznym w stanie Atlanta USA.

Od ponad 20 lat Firma dostarcza rozwiązania technologiczne dla praktycznie wszystkich gałęzi przemysłu łącznie z ciężkim oraz energetycznym. Produkty wypracowane w laboratorium sprzedawane są na terenie obu Ameryk oraz na Bliskim Wschodzie.

Od niedawna SAMROM CG. z siedzibą w Wiedniu wprowadza rozwiązania proponowane przez TEDGAR Inc. na terenie Europy oraz Azji.

Porfolio TEDGAR Inc. to unikalne związki chemiczne z zakresu nanotechnologi ICP®Intelligent chemical properties. Laboratorium unika "masowej produkcji" skupiając się na rozwiązywaniu bieżących lub nietypowych problemów produkcyjnych.

Obok rozwiązań unikalnych tj. przeznaczonych dla konkretnych odbiorców lub zleconych badań, TEDGAR wypracował rodzinę produktów, które do tej pory nieznane są w Europie.

Kraj pochodzenia: USA

Telefon
Zobacz telefon
Adres Nowa Wieś Niemczańska 36/3
58-230  Niemcza
dolnośląskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Tedgar

.C-CTU-2709257941