tesa tape

tesa tape Sp. z o.o. - producent taśm samoprzylepnych i rozwiązań systemowych dla przemysłu, handlu i konsumentów.

Poznań, Polska

O firmie tesa tape

 

125 lat doświadczenia firmy w technologii pokrywania powierzchni i opracowywane przez nią innowacyjne produkty samoprzylepne, doprowadziły tesa na szczyt rynku światowego w wielu dziedzinach.

Oferując ponad 6000 produktów jesteśmy pewni, że nasi klienci otrzymują dostosowane do swoich potrzeb innowacyjne rozwiązania - niezależnie od tego, czy są klientami przemysłowymi, handlowymi, czy użytkownikami końcowymi.

Produkty tesa znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach. Obejmują one rozwiązania, z których korzystają dostawcy i firmy w przemyśle stoczniowym, elektronicznym, lotniczym, motoryzacyjnym, poligraficznym, papierniczym, opakowaniowym itp. Doświadczeni malarze, lakiernicy, którzy nabywają profesjonalne produkty w handlu technicznym, również polegają na produktach tesa, zapewniających rozwiązania maskujące, naprawcze, bezpieczeństwa, mocowania, pakowania.

Paleta produktów marki tesa® zawiera profesjonalne narzędzia umożliwiające końcowym użytkownikom swobodne i kreatywne kształtowanie otoczenia w domu, w biurze czy warsztacie majsterkowicza. Klienci indywidualni mogą korzystać z około 300 produktów.
 
tesa® - partner dla handlowca i klienta końcowego
Dzięki bliskiemu kontaktowi z partnerami handlowymi i klientami końcowymi, znamy indywidualne wymagania naszych klientów. Jednocześnie wspomagamy rozwój naszych partnerów handlowych nie tylko poprzez szeroki asortyment innowacyjnych i zorientowanych na klienta produktów, ale również przez efektywne wsparcie sprzedaży.

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564