INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Textra

(Textra Katarzyna Szczur)
Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół profesjonalistów zapewniających wysoką jakość usług dedykowanych dla firm produkcyjnych i handlowych.


Szczegółowa informacja o firmie Textra

Oferujemy usługi, które pozwalają naszym klientom skoncentrować się na ich głównym biznesie - my zajmujemy się resztą. Poczynając od spedycji krajowej i międzynarodowej, poprzez usługi magazynowania i dystrybucji, kończąc na przygotowaniu deklaracji w systemie Intrastat. Sprawiamy, że łańcuch czynności, które nie generują bezpośredniego przychodu mogą Państwo przekazać firmie TEXTRA.

Ludzie tworzący naszą firmę to młody, sprawdzony zespół współpracowników, profesjonalistów w swojej dziedzinie. Lata obecności na rynku to wiele kontraktów, wciąż nowo pozyskiwani klienci i rozwijanie współpracy z tymi, którzy już nam zaufali. W ich ocenie wyróżniamy się wysoką elastycznością i szybkością w działaniu. W globalnym świecie przewagę konkurencyjną zdobywa się idealnym dopasowaniem do potrzeb klienta. Taka jest nasza filozofia i tak chcemy być postrzegani przez odbiorców naszych usług.

Na podstawie otrzymanych referencji mamy pewność, że udaje nam się osiągać cele, a tym samym swoje założenia realizują nasi klienci. Tylko taka współpraca nas interesuje i tylko taką współpracę oferujemy.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Romana Maya 1
61-371  Poznań
Poznań - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Textra

.C-CTU-736384304